Відгриміли свята зовсім недавно. Тепер з новими силами можна братися за роботу. У цій статті розглянемо актуальні відтінки одягу в 2019 році, і підберемо відповідні речі з нашого улюбленого Алиэкспресса.

Колірні тенденції взяті не з голови. Над ними працюють цілі інститути кольору, вивчаючи величезні палітри відтінків і їх поєднання з минулих каталогів, і розглядаючи смаки суспільства, стежачи за хвилею популярних стилів.

Палітра 2019 року вражає своїми благородними кольорами.

Червона груша

Глибокий темно-червоний, порівнянний з марсала, але більш приглушений. Зробить будь вечірній образ елегантним і привабливим.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Хоробрий мак

Поєднання яскраво-червоного з кораловим. Виглядає дуже цікаво і гармонійно. Ця комбінація не тільки візьме на себе весь акцент в образі, але і зробить його більш цікавим.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Легкі сутінки

Відтінок, схожий з мокрим асфальтом, але має більш світлий, навіть теплий відлив. Дуже підходить для верхнього одягу на осінь-весну, але може проявитися і в аксесуарах, як шарфи-снуди, шапочки та рукавички.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Туманний блакитний

Яскравий, як небо, але більш приглушений і глибокий. Безсумнівно, один з «затишних» квітів 2019 року. Відмінно буде красуватися у в’язаних речах, але і не варто забувати про більш легкі матеріали.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Зелений Квезаль

Ідеальне поєднання синього і зеленого, пародирующее оперення птиці Квезаль, що переливається на світлі. Як і червона груша підійде для вечірніх образів.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Шкаралупа мигдалю

Дуже ніжний і теплий, але не менш благородний класичний відтінок нарівні з бежевим. Варіації образів в цьому кольорі і його комбінуванні актуально практично в будь-який час року.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Оливка в мартіні

Любителям мілітарі дуже сподобається такий злегка бруднуватий, але глибокий відтінок. Відмінно підійде до класичних фасонів з сучасними нотками «брутальності».

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Лаймовий пунш

Кислотний жовто-зелений, який не залишить байдужим нікого. Колір яскравою весни і літа може втілитися в ненав’язливих аксесуари, які прикрасять ваш образ.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Пильна троянда

Найпопулярніший з ніжних відтінків, що приваблює своєю витонченістю і витонченістю. Дуже підходить для молодих дівчат, але в різних поєднаннях буде непогано виглядати і на більш дорослих дам.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Червоно-коричневий апельсин

Головна його родзинка, це сонячне тепло, якого так не вистачає в холодну пору року. Відтінок затишній осені і зими може бути здійснений і в інтер’єрі.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Перетворюйте речі навколо себе, комбінуйте і експериментуйте, і тоді новий 2019 рік не залишить вас без емоцій.

Автор: Лілія Авдєєва