Пару років тому на Алі з’явилося таке нововведення, як монетки. Багато хто не розуміють, що це таке і навіщо вони потрібні. У цій статті я постараюся максимально детально розкрити цю тему.

Що таке монети на Алиэкспресс

Це свого роду внутрішня валюта. Її можна використовувати тільки в рамках Aliexpress. Їх не можна конвертувати в реальні гроші.

Монети є тільки в моб. додатку. Заробляти і витрачати їх ми можемо теж тільки в ньому.

Щоб побачити кількість ваших монет, відкрийте програму. На першій сторінці є розділ «Мобільні бонуси». Зайдіть до нього. У правому верхньому кутку написано ваше кількість.

На що можна витратити монетки

Купони

Монети можна поміняти на спец. купони, що діють 7 днів, або купони продавця з індивідуальним терміном. Це може бути як один місяць, так і декілька.

Частково оплатити товари

В розділі «Мобільні бонуси», в самому низу є список товарів, які можна отримати дешевше, використовуючи монетки. Не всі товари вигідно так купувати. Так що дивіться уважно, що вам пропонують хитрі китайці.

Також є Категорія, де заплативши певну кількість монет, ви отримаєте річ за 0,01$.

Ставки в іграх

Монети можна витратити на ігри Алі, в цьому ж розділі. Але це більше відноситься до їх заробітку, так що більш детально це я опишу нижче.

Як заробити монети на Алиэкспресс

Існує кілька способів. Майже всіх з них монотонні і не виправдовують себе, якщо робити тільки щось одне. Якщо ви поставили за мету отримати якомога більше монет, то підходити до цього потрібно комплексно. Якщо конкретніше, то є три способи.

Щоденний бонус

Отримуєте монети за те, що просто заходите в додаток кожен день і клікаєте ні них. Відкрийте все той же розділ з бонусами. Вгорі натисніть на блок з монетами, як на скріні нижче. В залежності від того, який день поспіль ви це робите, ви отримаєте різну кількість монеток.

  • Перший день — 1 монету
  • Другий — 5
  • Третій — 8
  • Четвертий — 10
  • П’ятий — 12
  • Шостий — 14
  • Сьомий — 15

Всі наступні дні вам будуть давати по 16 монеток. Якщо ви пропустите хоча б один день, то все почнеться спочатку.

Це найпростіший спосіб заробітку. Так що якщо хочете отримати їх якомога більше, то не забувайте відвідувати додаток регулярно.

Завдання дня

Певні завдання, які можна робити тільки один раз в день. Відразу хочу сказати, що вони приносять дуже мало. Але все ж, якщо поставити за мету зібрати якомога більше, то їх варто виконувати. Тим більше, це займе не так багато часу.

Поставити лайк

Перше завдання, це поставити лайк будь-якому магазину з Шоп Клубу. Довго шукати його не потрібно. Натисніть на плитку із завданням, і вас відразу перекине куди потрібно.

Підписатися на блогера

Друге, це підписатися на користувача у розділі «Клуб Шопоголіків». По суті, це підписатися на одного з блогерів Алиэкспресс, які їхня увага зосереджується свої покупки. Якщо будете це робити, не забудьте підписатися на мене. Мій логін: MilkShake_

Залишити коментар

Третє — залишити коментар під постом того ж блогера. Натисніть на плитку, вас перекине на сторінку з оглядами. Вибирайте пост, який вам до душі, і пишіть будь коментар. Краще хороший і приємний)

Обмін на купони

Четверте — поміняйте монети на купон продавця. Досить дивний квест. Найдешевший купон коштує 50 монеток, за виконання цього завдання вам дають лише 3. Не знаю, чим керувалися ті, хто це придумав.

Поділитися категорією з товарами

П’яте завдання. Натискаєте на плитку. Вас перекидає на одну з категорій товарів. Натискаєте на кнопку поділитися, і виходить стандартний список ваших додатків. Це можуть бути соц. мережі, месенджери, пошта і т д. Можна відправити лист самому собі і це теж зарахують як виконане дію. Я б не радила кидати таке в соц. мережі або кому-то в лічку. Хейта від знайомих ви отримаєте в рази більше, ніж бонусів від Алі.

Країна Ігор

На даний момент є всього три гри. Кожна з них вимагає вкладень ваших кровно зароблених монет. Пару років тому вони обдирали всіх до нитки, не приносячи практично нічого. Зараз з цим справи йдуть трохи краще.

Грошове дерево

З ігор, мабуть, найкраща й найвигідніша. Вам дається маленький паросток. Ваше завдання доглядати за ними, поливати, струшувати шкідників та лікувати, якщо воно захворіло. Всі ці дії стоять монеток, але суми незначні, порівняно з тим, скільки вам приходить, коли дерево нормально росте. Головне не забувати це робити регулярно, а то дерево засохне, і доведеться платити за його пожвавлення. Щодня ми можемо робити обмежену кількість дій.

У мене зараз вирощено 13 дерев. Монети, які я заробила, можете побачити на скріні. Чимало вже витрачено, але все одно видно, що отримувати їх реально.

Настреляй знижок

Стріляєте по різних кульок, оточених перешкодами. Один постріл коштує 2 монетки. Куди потрапите, стільки і отримаєте. Є можливість вибити собі купони. На цій грі багато не заробиш. У день можна грати обмежене число разів.

Вгадай карту

Перед вами 8 карт. Вам показують, що ховається під кожною. Це можуть бути монетки, або спец. купони. Після їх перевертають і тасують. Далі ви можете вибрати лише дві з них. Зіграти один раз коштує 5 монет. Вигравати тут не складно. Найчастіше я залишалася в плюсі. Також кількість ігор в день обмежене.

Накрутка монет на Алиэкспресс

Якщо ви десь знайшли інформацію, що монетки накручуються, за допомогою різних програм, то все це лохотрон. Нічого подібного бути не може. Алі добре стежить за захистом своїх серверів та сайту. У гіршому випадку, використовуючи ці методи, ви запустите собі на комп’ютер віруси.

P. S

Приділяти по 5-10 хвилин в день це максимум, що потрібно для всіх вище перерахованих дій. Якщо робити це кожен день постійно, дивись через місяць, інший ви наберете солідну суму, і зможете собі що-небудь придбати.

Всім вдалих покупок. Ваша MilkShake.