Нещодавно я помітила, що люди часто задаються питанням, як відкрити офіційний каталог на Алиэкспресс. Спочатку мене спантеличив це питання, тому що я не зовсім зрозуміла, що вони мають на увазі. В моєму розумінні це повний список категорій товарів. З іншого боку, це також може означати всю продукцію у певному розділі. У будь-якому випадку я відповім на обидва ці питання.

Як відкрити всі категорії на Алиэкспресс

Це не дивно, що люди шукають весь список категорій, тому що на головній сторінці їх кількість вкрай урізано. Дуже багато важливих розділів просто відсутня. Це збиває з пантелику, оскільки Алі позиціонує себе як магазин, в якому є майже все.

Найпростіший спосіб

Перейти за цим посиланням: ru.aliexpress.com/all-products

Перший спосіб

Поруч з «Категорії» написано «Дивитися всі». Натисніть туди.

Другий спосіб

У шляху пошуку товару, натиснути на «Всі категорії»

Третій спосіб

Працює на всіх сторінках крім «Головною». Потрібно навести курсор в порожнє поле пошуку, і натиснути «Enter». Якщо там буде щось написано, то поле буде працювати як пошуковик, а якщо там пусто, тоді вас перекине на «Всі категорії».

У всіх випадках у вас відкриється сторінка.

Через повний список категорій можна знайти те, що у спрощеній версії немає. Наприклад, розділ «Оригінальні і нестандартні товари» , в якій є такі субкатегорії, як «Традиційна одяг» або «Еротична одяг».

Як відкрити весь список товарів в одній категорії

В цьому теж немає нічого складного. Це робиться легко і просто декількома способами.

Перший варіант

Відкрийте всі категорії. Виберіть будь-яку з них і лицезрите всі товари, які там є, без будь-яких фільтрації.

До прикладу, я натиснула на Краса і здоров’я і мені видали ось такий список продукції. Зверніть увагу: я нічого не вводила в пошук, і не вибирала в меню зліва.

Другий варіант

Напишіть в пошуку назву речі, яка ближче всього підходить під потрібну категорію. Далі відкрийте товар, який відповідає шуканому розділу. Над фотографією продукту є шлях, де він розташовується. Натиснувши на будь-який пункт з цього шляху, ви потрапите на повний список товарів у цьому розділі.

Третій варіант

Цей спосіб трохи схожий на попередній. Але в даному випадку ми будемо потрапляти в потрібну категорію зі списку товарів. Це працює тільки якщо ви кликали по субкатегориям в лівому меню і вас занесло далеко.

Дивимося на шлях під «Пошуком» і натискаємо потрібний нам ключ або субкатегорію.

Щодо цього питання. У нашій наступній темі я розповім вам, як змінити мову та валюту в браузерною і мобільної версії сайту.