Алиэкспресс — це не просто інтернет-магазин. Зараз це гігантський гіпермаркет, в якому можна купити практично все що завгодно. Від автомобільних запчастин до одягу, електроніки і їжі. Не дивно, що там можна зустріти не тільки цікаві і гарні речі, але і купу непотрібного мотлоху. Натикаючись, в черговий раз, на подібні товари з’являється лише одне питання: про що взагалі думали їх творці?

Сьогодні ми відвернемося від корисної продукції і трохи розважимося. Спеціально для цього я підготувала добірку непотрібних товарів з Алиэкспресс. Це не ТОП. Певних місць немає. Просто дивіться і радійте. А може вас щось зацікавить, і ви захочете придбати їх заради жарту ; )

Даремна коробка (useless box)

Звичайна коробка з тумблером. Ви його включаєте, а вона його вимикає. У кого раніше здадуть нерви?

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Телефонна ретро трубка для смартфона

Відмінна річ, щоб на вас дивно дивилися оточуючі. По суті, звичайна телефонна гарнітура. Підключається в роз’єм для навушників.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Підстаканник для велосипеда

Що може бути бесполезней цієї речі? Підійде хіба що геніям балансу і рівноваги. Якщо ви таким не є, то навряд чи цей підсклянник вам стане в нагоді.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Труси для смартфона

Щоб у вашого телефону дещо не замерзло, обов’язково купіть йому трусики… А якщо серйозно, то кому прийде в голову, окрім як задля жарту, це купувати? До речі, цей товар дедалі складніше знайти на просторах Алі. Мабуть зовсім не користується популярністю.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Дуже довга трубочка для коктейлів (Трубопровід для напоїв)

Хочете ускладнити собі життя? Тоді спробуйте випити що-небудь через таку трубочку))) Але насправді ця річ може стати непоганою розвагою для компанії. В комплекті продаються трубки різної довжини разом з трійниками і куточками. Можна побудувати цілу водопровідну систему на двох або більше осіб, і влаштувати справжнє змагання.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Яєчка для велосипеда

Якщо попереднім товарів можна було знайти хоч якесь застосування, то для цього просто немає слів. Хіба що в темний час замінить задні габаритні вогні.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Краватка для кота

Виглядає прикольно. Але, якому коту або кішці потрібен краватку?

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Голова Джейсона Стетхема

Ви теж все життя мріяли мати при собі маленьку голову Джейсона Стетхема? Якщо так, то тепер це може стати реальністю. Сміливо купуйте і всюди носите з собою.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Лист із Гоґвортсу

Копія листа з фільму «Гаррі Поттер», яке він отримував зі школи магії. Крім як порадувати діточок, робити з цією річчю абсолютно нічого.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Шапка Вікінга з бородою

Якщо ви вирішили підкорити північні землі, то без такої шапки вам точно не обійтися.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Тренажер для схуднення «Черевне дихання»

Ні, от чесно скажіть мені, невже в цьому світі є хоча б одна людина, хто повірить в ефект цього тренажера? Як нас запевняє продавець, якщо ви будете дихати в нього регулярно, то ваша талія помітно худне. Серйозно?!

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Навушники Намисто

Підійде настільки гламурним особам, що не можуть витримати на собі звичайні дроти від навушників. В інших випадках купувати строго не рекомендується.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Подібних товарів набагато більше. Це тільки перша частина. З часом дійдуть у мене руки і до другої. Сподіваюся я змогла вас повеселити. Дякую за увагу. Ваша MilkShake.