Сьогодні поговоримо про casual. У цій статті я розповім вам, що це за стиль, покажу, як він поєднується з іншими стилями і дам посилання на речі з Алиэкспресс, які представлені на фото. Кого зацікавить, зможе відразу собі що-небудь придбати.

Кежуал, в перекладі з англійської «неформальний» — це стиль одягу, який з’явився на європейських подіумах в ХХ столітті. Він призначений для повсякденного носіння з упором на комфорт і утилітарність. Тут немає формальних, надто традиційних, класичних елементів одягу. Стилю притаманні «випадкові» поєднання предметів туалету.

Особливості направлення

Джинси і пуловери, простакуваті сорочки і штани, комфортні футболки і блузи, сукні та спідниці – такий одяг характерна для стилю casual. Суворі приписи по колірній гамі відсутні. Його головна умова – будь-який наряд якісно пошитий і бездоганно сидить на вашій фігурі. Він виразний і практичний, йде кожному і не має певних рамок, зате допомагає людині самовиражатися і підкреслити власну індивідуальність.

При складанні образу можна ігнорувати навмисну охайність, з властивими для неї, наглаженными речами. Одяг може не володіти класичним кроєм, а бути дещо недбалої. Характерний предмет одягу напрямки кежуал – піджак. Для офісу прийнятне поєднання піджака і джинсів, а не суворих штанів і спідниць. Комплект джинсів і піджака стає більш демократичним, а піджак з сукнею створює більш вишуканий образ. Якщо у вашій шафі є пара-трійка цих речей, то модні комбінації вам забезпечені надовго. В якості аксесуарів вітається використання різноманітних хусток, шарфів, оригінальних головних уборів, ременів з різних матеріалів – шкіряних, пластикових, текстильних.

Різновиди стилю

Sport

Тут мається на увазі комбінування речей напрямки кежуал з одягом в спортивному стилі. Припустимо, спортивну майку та джинси можна надіти з взуттям на підборах, кросівки з буденними брюками і блузою. Цей образ прекрасно підходить для уїк-енду, але не для тренувань, тому що подібні комплекти не складені виключно із спортивних предметів одягу.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Street

Виник із-за великої популярності вуличної моди – результату відстеження манери одягатися простих перехожих, придумують для свого вбрання якусь привабливу деталь.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Smart casual

Аристократичний. Привнесе елементи акцентованою демократичності з вишуканістю в матеріалах, крої одягу. Цей спосіб властивий бізнес-леді, студенткам з світу «золотої» молоді, які можуть собі дозволити не економити на речах, але намагаються дотримуватися загальних правил стриманості, властивої стилю кежуал.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Business casual

Його ще називають неформальним діловим стилем. Деякі керівники фірм дають можливість своїм співробітникам раз в тиждень, по п’ятницях, одягатися менш церемонно і педантично, ігноруючи дрес-код. Цей напрямок передбачає достатню елегантність.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Casual дуже практичний, елегантний і неповторний. Не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове. При правильному поєднанні можна створити собі вбрання на кожен день.