Привіт всім, хто читає мій блог. Сьогодні мій пост буде присвячений шапці з магазину Furtalk. Можливо, деякі читачі мого блогу не знають чому я назвала цю шапочку Біні, тому свою розповідь про неї я почну з визначення.

Що таке шапка Біні

Так можна назвати будь-яку шапочку, яка щільно прилягає до голови. Найчастіше таку модель роблять з трикотажу, проте зустрічаються і в’язані. Вони бувають з козирком або/і з відворотом тому. Навіть з висячим помпончіком.

У фешн індустрії цей аксесуар закріпився лише близько 10 років тому. Важко собі уявити хоча б одну модницю, яка не має таку річ. Однак такий тип шапок існує дуже давно, і спочатку їх носив лише робітничий клас, як би підкреслюючи їх соціальний статус. Шапочки Біні коштували не дорого, тому люди з малим достатком могли собі їх дозволити. Ті, у кого рівень доходу був більш високий, не стали б носити цей аксесуар, щоб не ганьбиться. Благо зараз все трохи інакше, і різниця в шарах суспільства не так вже й помітна одязі.

Якість

Воно мене дуже сильно порадувало. Хоча я і очікувала якісну річ, так як Furtalk досить знаменитий магазин з дуже хорошим рейтингом. Мабуть, почну я з матеріалу. Пряжа складається в основному з натурального кашеміру. Він дуже ніжний і приємний на дотик, прилягаючи до шкіри чола, не дратує її і не коліт. Шапочка складається з двох шарів, що робить її ще тепліше. Всі шви приховані в прошарку, тому не можу нічого сказати щодо них, однак з зовнішніх сторін вони дуже акуратні. Точащих ниток не було, і запаху теж. Квіточка пришитий на совість, а от блискітки не викликають великої довіри. Поки що лише одна відклеїлася, і дуже сподіваюся, що вона буде єдиною.

Шапка йшла близько місяця, трек номер відслідковувався. Посилка була упакована в поліетиленовий пакет з логотипом фірми плюс щільний сірий поштовий пакет.

У магазині ця шапочка є в шести кольорах:

  • світло-сірий
  • темно-сірий
  • білий
  • чорний
  • рожевий
  • бежевий

Обхват моєї голови становить 54 див. Шапка села добре, але злегка вільна.

При температурі +7 і вітряної погоди в ній було досить комфортно. Вона приховує всі важливі частини від вітру і холоду. Вважаю що самий максимум в такому головному уборі, це -10 градусів.

Цю річ я однозначно рекомендую. Якщо ви шукаєте недорогу гарну шапочку, то ось вона. А якщо цей дизайн вам не по душі, то в магазині є ще дуже багато класних шапок хорошої якості.