Мене часто запитують: «як магазини біжутерії на Алиэкспресс можна довіряти?». Їх вибір величезний. Нічого дивного, що з’являються такі питання. У зв’язку з цим народилася ідея зробити цю добірку. Я не полінувалася і витратила багато часу на вивчення того, що є на Алі. Також мені довелося згадати свої вдалі і невдалі покупки прикрас, щоб ретельно продумати яких продавців варто рекомендувати.

Мій ТОП в першу чергу ґрунтується на рейтингу та кількості продажів, які повинні перевищувати більше 10 тисяч. Всі магазини мають статус «Надійний бренд»

10. VNOX

Має понад 3000 товарів в різних стилях. Ви можете вибрати собі біжутерію під улюблений стиль: спортивний або елегантний. Чоловікам теж є що підібрати собі.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

9. CACANA

Чудовий магазин з відмінною оцінкою і товарами. Дуже сподобається жінкам, які люблять елегантні прикраси і позолота. В основному переважають мінімалістичні аксесуари. Великий вибір товарів.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

8. MANILAI

Любителькам добротної біжутерії тут обов’язково сподобається. Можна знайти багато красивих кольє, браслетів і сережок в стилі бохо. Велика кількість аксесуарів.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

7. ORSA JEWELS Official Store

Один з тих магазинів, які вражають своєю красою та елегантністю. Багато сучасної біжутерії. Є прикраси з цього срібла: сережки, кільця, браслети та багато іншого. Ціни демократичні.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

6. UMODE Official Store

Перший брендовий шоп на Алі, який став впізнаваний. Має багато продажу, при цьому зберіг високий рейтинг. Ціни низькі і доступні кожному, при цьому якість на рівні. В основному переважає елегантний стиль.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

5. Shuangshuo Official Store

І знову мінімалістичні прикраси, які останнім часом стали дуже модними. Shuangshuo розчулює своїми милими дрібничками. Неможливо втриматися і не купити. Тим більше, що ціни дуже хороші.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

4. CSJA Jewelry Official Store

Відрізняється від всіх інших брендів, представлених тут. Для своїх прикрас вони використовують тільки натуральні камені. Також у них є і срібні аксесуари, такі як кільця, сережки, підвіски та багато іншого. Ціни доступні всім.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

3. jisensp Official Store

Чудовий магазин з хорошим асортиментом. Дуже багато підвісок і сережок з твариною мотивом в мінімалістичному стилі. Більше 2 тисяч товарів на вибір. В основному елегантна біжутерія. Ціни смішні.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

2. WOSTU

Продає срібні браслети і шарми до них. Також є кільця і подвесочки. Рейтинг магазину більше 99%, це говорить про гарному якості товарів і сервісу. Вибір величезний. На відміну від Пандори, тут ціни просто мізерні.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

1. BAOMER

На першому місці розташувався бренд BAOMER. Його рейтинг бездоганний навіть при тому, що кількість проданого товару перевищила 150 тисяч. Тут можна знайти як срібну, так і звичайну біжутерію. Варто відзначити, що магазин злегка завищив ціну на свою продукцію.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ