Коли хочеш купити чохол для телефону, то дуже легко загубитися у величезному виборі, що пропонує нам Алиэкспресс. Це наштовхнуло мене на думку зробити добірку гарних магазинів чохлів.

У список потрапили тільки ті продавці, які мають понад 10 000 продажу і оцінки вище 98%. Ці два чинники плюс наявність статусу «Надійного бренду» відповідають за порядок позиції в Топі.

10. I Have a Store

Близько 150 видів чохлів. Все дуже оригінальні і симпатичні. Можна знайти чохли навіть для не дуже популярних телефонів, як зараз Моторола. Але основний товар націлений на яблокоманов.

Надійний бренд Немає
Продано 32 646
Рейтинг 98,2%

Подивитися на алі

9. Nephy Official Flagship

Може порадувати майже всіх володарів смартфонів, так як має чохли майже на всі моделі. Є силіконові, так і чохли-книжки.

Надійний бренд Немає
Продано 19 066
Рейтинг 98,4 %

Подивитися на алі

8. FLOVEMECASE Store

З цим магазином я знайома особисто. Доводилося дещо тут купувати. Спеціалізується не тільки на чохлах, але і на інших дрібних аксесуарів. Основні лоти націлені на людей, які користуються технікою Apple. Але є дещо і для Самсунгов.

Надійний бренд Немає
Кількість продажів 47 543
Рейтинг 98,1 %

Подивитися на алі

7. Tomkas Official Store

Цей магазин достатньо популярний на Алиэкспресс. Ще б, адже він на майданчику вже більше 6 років. Продаються кейси для найбільш популярних брендів. Думаю перераховувати їх немає сенсу. Тут більше 350 позицій товарів, з яких 90% чохли.

Надійний бренд Так
Кількість продажів 55 247
Рейтинг 98,0 %

Подивитися на алі

6. keysion Official Store

Відкрився відносно недавно. Всього рік тому, але вже набрав більше 51 000 продажів. Магазин розкрутився досить швидко, завдяки якісного товару. Торгує не тільки чохлами, але і деякими аксесуарами, але вони в меншості. На відміну від інших стилістика кейсів більш чоловіча. Має понад 600 позицій.

Надійний бренд Так
Продано 51 475
Оцінка 98,1 %

Подивитися на алі

5. Casesoon Trading (GZ)

Має найбільший рейтинг в нашому списку. Він би міг зайняти перше місце, якби не поступався за кількістю продажів інших магазинах. Вибір хороший. В основному сподобається дівчатам. Є чохли майже на всі бренди телефонів.

Надійний бренд Немає
Кількість продажів 28 511
Оцінка 98,9 %

Подивитися на алі

4. IDOOLS

Має найбільшу кількість товарних позицій в нашому Топі. Понад 1400. Тут явно є з чого вибрати. Є кейси на всі відомі мені бренди телефонів. Стиль, в основному, чоловіча, але і дівчатам є з чого вибрати.

Надійний бренд Немає
Кількість продажів 36 191
Оцінка 98,7 %

Подивитися на алі

3. USLION Official Store

Може тільки порадувати власників Айфонів і Самсунгов. Сподобається жіночій половині. Є дуже багато красивих, яскравих, милих і стильних чохлів. Має понад 500 позицій, з яких понад 90% це чохли.

Надійний бренд Так
Продано 88 495
Оцінка 98,0 %

Подивитися на алі

2. LACK Official Store

На ринку Алі вже більше 5 років. За цей час він обзавівся хорошою репутацією і продав більше 80 000 товарів, при цьому зберіг хороший рейтинг. Кейси дуже стильні і цікаві. Є навіть унікальні екземпляри. Дівчата оцінять.

Надійний бренд Так
Продано 81 027
Оцінка 98,3 %

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

1. Mofi Manufacturer

Тут все ідеально. Великий вибір товарів. Хороша якість. Пристойний рейтинг і величезна кількість продажів. Він явно заслужив перше місце. Шкода що тематика чохлів в основному чоловіча і лаконічна. Але я впевнена, що і дівчата можуть тут знайти простий і елегантний чохол.

Надійний бренд Так
Продано 72 910
Оцінка 98,9 %

Подивитися на алі

Мені сподобалося набагато більше магазинів, але цей список обмежений лише десятьма. Так що дам посилання на парочку продавців, яких я оцінила чисто як дівчина. Чохли чарівні. Тримайте ще: Lovebay Retail Store і MagicSpace Store.

Також ви можете подивитися мою статтю з підбіркою кращих продавців китайських смартфонів. Сама звідти купувала не раз. Залишилася дуже задоволена.