На Алиэкспресс можна знайти безліч різних виробників смартфонів. У розділі Tmall продаються навіть відомі міжнародні бренди, як Apple. Але в цій підбірці ми обмежимося продавцями телефонів від Китайських виробників.

Судячи з відгуків, оглядам і рейтингах кращі китайські смартфони — це Xiaomi, Meizu, OnePlus і Huawei. За відносно невисоку ціну вони пропонують якісні пристрої, які не поступаються аналогам відомих брендів. В середньому за 150$ можна купити сучасний швидкий телефон з гарною камерою і великим обсягом пам’яті.

В Топі беруть участь продавці зі статусом «Надійний бренд», мають від 2 500 продажів за останні півроку і оцінки не нижче 98%. Місця в рейтингу розподіляються, грунтуючись на цих даних.

5. HW Retail Store

Хоч цей магазин потрапив на п’яте місце, він єдиний тут, хто спеціалізується тільки на продукції компанії Huawei. Якщо ви шанувальник цього виробника, то можете купувати у них без побоювання.

Продажу за півроку 2 227
Рейтинг 98,5%
Років на ринку 1
Продукція Huawei

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

4. Hongkong VT Store

Найбагатший вибір виробників з усіх магазинів цього Топа. Серед товарів можна знайти різні аксесуари, але основний асортимент це телефони Meizu і Huawei.

Продажу за пів року 11 543
Оцінка 98,5%
Років на ринку 5
Продукція Meizu, Huawei, Oneplus, ZTE, LeEco

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

3. Hong Kong Goldway

Великий продавець з величезною кількістю товарів. Майже кожен телефон йде з різними версіями прошивки і комплектації. Справжній гігант серед всіх магазинів техніки на Алі. У минулому році купувала у них два смартфона Ксяоми для батьків. Спало все швидко, в ідеальному стані і досі обидва працюють без нарікань.

Продажу за півроку 86 129
Оцінка 98,7%
Років на ринку 7
Продукція Xiaomi, OnePlus, ZTE

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

2. Fantacy technology

Ще один гігант серед продавців техніки. Спеціалізується на Ксяоми, але є і інші. Також маю досвід покупки від них. Брала один телефон. Все відмінно. Працює донині.

Продажу за пів року 76 927
Рейтинг 99,1%
Років на ринку 6
Продукція Xiaomi, OnePlus, ZTE

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

1. Xiaomi Online Store

З назви можна зрозуміти, що всі товари присвячені лише одного бренду. І це не даремно, тому що серед китайських виробників, Xiaomi пропонують кращі продукти за кращі гроші. В наявності великий вибір смартфонів, аксесуарів, ноутбуків і т. д. Величезна кількість продажів і позитивних відгуків, незважаючи на те, що на ринку з’явилися лише рік тому.

Продажу за півроку 102 818
Рейтинг 98,9%
Років на ринку 2
Продукція Xiaomi

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Серед «Китаю» теж є якісні товари. Ви можете купити в будь-якому з цих магазинів, і не боятися, що по пошті отримаєте цегла. Головне самі зрозумійте для себе, що вам потрібно конкретно. Також не забувайте читати відгуки під кожним пристроєм. Хороші чохли під ці телефони ви можете подивитися в добірці магазинів з чохлами.

Ще подивіться добірку з оригінальними айфонами, які можна купити на Aliexpress.