Один з найбільш поширених питань від новачків це «Як зареєструватися на Алиэкспресс». Для початку набираємо в пошуковому рядку www.aliexpress.ru після чого відкривається головна сторінка сайту.

У верхньому правому кутку знаходимо іконку стилізованого чоловічка, поруч з ним написано Вхід/ Реєстрація/ Мій Алиэкспресс. Також реєстрація може з’явитися в сплывающим вікні при наведенні на чоловічка.

Після натискання на «Зареєструватися», відкривається нове вікно з полями для введення ваших даних.

Ще завести аккаунт можливо за допомогою Соц-мереж. На скріні, розташованому нижче ми бачимо кнопку Sing Up Using Facebook. Натиснувши на неї, основна інформація береться з вашого аккаунту у фейсбуці. Якщо ваш аккаунт фальшивий, раджу пройти повноцінну реєстрацію ввівши всі дані вручну.

У першому полі, де написано електронна пошта, вводимо свій e-mail. Для початку переконайтеся, що ви пам’ятаєте пароль e-mail’ом а, тому що нам доведеться увійти в свою пошту для підтвердження реєстрації. Якщо ви не пам’ятаєте пароль від е-маила, доведеться зробити нову пошту.

У другому рядку потрібно вводити особисту інформацію. У першій рядку Ім’я, по другий Прізвище. Настійно рекомендую, щоб ваші дані були справжніми, це зможе вберегти вас від деяких непередбачених проблем.

У наступних двох полях вводимо пароль. І в першому і в другому полі, паролі повинні бути однаковими. В останньому полі вводимо букви і цифри, які знаходяться під ним. Зазвичай, вони написані синім кольором. Попередньо, краще натиснути на «Оновити код» тому що код може бути застарілим.

Не забудьте поставити галочку навпроти рядка «Безкоштовне членство на Алиэкспресс»

Якщо ви все правильно написали, поруч з полями з’являться галочки зеленого кольору. В якості завершення етапу реєстрації, натискаємо кнопку «Створити профіль»

Тепер ви зареєстровані!

Після натискання на цей пункт знову відкривається головна сторінка, однак, поряд з тим самим людиною буде написано “Привіт, ваше ім’я “.

Останнім етапом створення аккаунта стане підтвердження E-mail’ом а. Для цього зайдіть в свою електронну пошту, знайдіть лист від AliExpress.com відкрийте лист і натисніть кнопку «Активувати Профіль»

Для кожної платформи електронних листів, лист від Алі може виглядати по-різному. Тому, якщо ваш лист виглядає не так як на скріні, не засмучуйтеся. Зміст всіх листів однаковий — де-то там буде кнопка активації профілю».

Натиснувши «Активація», вас перекине на сайт Алі. У вас повинна відкритися сторінка, де вказано ваш е-маил з написом про те, що він підтверджений»

Сподіваюся, відповідь на питання «Як зареєструватися на Алиэкспресс, був дан зрозуміло і доступно. Тепер ви повноцінний користувач цієї чудової торговельної площадки. Далі ви можете приступати до пошуку товарів. Як це зробити описано в моїй наступній статті

А чи знаєте ви що?

Цей логін і пароль підходить і для сайту Alibaba.com. Алиэкспресс є дочірньою компанією Alibaba Group.