Оновлена інформація

19 березня на Алиэкспресс стартувала акція «Нам 8 років». Сама розпродаж пройде 28-30 березня. А поки у нас є можливість підготуватися і отримати як можна більше святкових купонів.

Цифра 8 в Китайській культурі має магічне значення, тому Алі підготував величезну кількість подарунків і знижок на великі суми. Вся інформація є в гіді по розпродажу, який нещодавно з’явився, як на сайті, так і в додатку.

Що очікувати від розпродажу на Алиэспресс

  • Знижки до 50% на мільйони товарів
  • Додаткові знижки на загальну суму в 200$ мільйонів
  • Клубні бонуси для 100 мільйонів користувачів

Тропічне подорож

Ще один сюрприз, це можливість отримати путівку на тропічний курорт Westin. Такий подарунок може очікувати будь-якого покупця, який зробить покупку на суму більше 100$. Я гуглила цей курорт. Тепер буду спати і бачити його у всіх своїх снах =) Готуюся витратити велику суму, раптом пощастить.

Як отримати акційні купони в мобільному додатку

Алиэкспресс намагається розвивати свою програму. Багато дії не доступні в браузерній версії сайту. Спочатку я розповім вам про те, що можна зробити тільки в App.

Щоденний купон

У період з 19 по 30 березня, потрібно заходити в додаток Алі кожен день. Через кілька секунд після запуску з’являється спливаюче віконце, де вам пропонують взяти купон за щоденне відвідування. Не соромтеся і відразу беріть.

Якщо ви пропустите хоча б один день, то більше не зможете їх збирати.

19, 20, 21, 23 та 26 березня ви будете отримувати спецкупоны номіналом в $2. А 22, 25 та 27 березня на вас чекають особливі подарунки.

Економимо з блогерами

У цьому розділі, всі огляди блогерів містять купони. Виберіть товар, який вам сподобався, та натисніть «Знайти купон». В кінці кожного відкликання ви його знайдете.

Такі купони можна буде застосувати від визначеної ціни товару. У кожного є своя мінімальна сума, наприклад $5 з 25.

Отримуємо акційні купони на сайті і в додатку

Почнемо з головної сторінки розпродажу «Нам 8 років». З неї можна потрапити на всі інші сторінки, пов’язані з акцією.

Купони з розділу «Бренд Фокус»

Тут ви знайдете гідні знижки. Безліч продавців з Алиэкспресс беруть участь в акції на честь восьмиріччя. Просто зайдіть на сторінку магазину, який вас зацікавив, і візьміть купони.

Гра Фліп Карт

На головній сторінці будь-якого магазину, який є в «Бренд Фокусі» ви побачите банер «Вгадай карту» (Для цього потрібно бути авторизованим на сайті). Натискайте на нього і гра відкриється.

Правила прості. Натисніть на будь-яку карту, і вона перевернеться. Що ви вытянете, те і отримаєте. Це можуть бути купони або монетки. В кожному магазині можна перевернути тільки дві карти.

Знижки за категоріями

Тут перераховані всі магазини, які беруть участь у акції, за категоріями. Вибираємо категорію, заходимо в неї, беремо спец-купон. Далі вибираємо магазин, і беремо купон від продавця.

Клубні бонуси

Перше що кидається в очі-це банер «Ваші клубні бонуси».

Ви можете отримати купони, завдяки рівню вашого облікового запису. Він формується на основі кількості ваших покупок. Якщо ви дуже активний користувач на Алі, ваш рівень вже платиновий або діамантовий. Дізнатися його можна прямо вгорі сторінки.

Мій рівень — Платиновий. Завдяки йому, я можу отримати знижку на $8 з $80. Ще можна отримати до чотирьох спец-купонів на одному етапі.

Такі бонуси будуть лунати в два етапи: з 19 по 27 березня і з 28 по 30 березня. На кожному з них ви можете отримати максимум 3 купона. Їх тираж обмежений, поспішайте забрати свій.

Ось таблиця купонів, які ви можете отримати, в залежності від рівня.

Купони Aliexpress можна витратити на будь-яку покупку в будь-якому магазині.

Звертайте увагу на умови використання. Вони написані у вашому особистому кабінеті в розділі «Купони»

В Клубних бонуси», також можна отримати купони магазинів. Їх сума буде залежати від вашого рівня.

Купони від Tmall

Розділ Tmall теж бере участь в акції.

Якщо ви нічого не знаєте про цьому розділі, то прочитайте мою статтю «Що таке Тмолл».

Якщо ви збираєтеся що-небудь тут купувати, то відразу ж беріть доступні для вас спецкупоны.

Для кожної категорії товарів, є свій банер. Наприклад, натиснувши на «Смартфони» або «Побутова техніка», відкриється нова сторінка. На ній ви знайдете всі доступні знижки і купони для це категорії.

Зверніть увагу на кнопку «Більше купонів» . Натиснувши на неї, ви потрапите на сторінку з чудовими пропозиціями. Однак вони діють лише на певні товари з розділу Тмолл. Щоб дізнатись на які саме, натисніть на «Обрані».

На головній сторінці Tmall можна побачити різні бренди, які беруть участь в Акції.

Якщо натиснути на нас цікавить бренд, вам буде запропоновані різні знижки. Наприклад на сторінці Apple діють особливі купони, які можна витратити тільки на товари цієї компанії і тільки в розділі Тмолл.

Загальні умови святкових купонів

P. S

Інформації дуже багато, але на даний момент це все, що є з розпродажу. Якщо у Алиэкспресс будуть якісь доповнення, я внесу їх в цю статтю.

А поки можете почитати мою попередню статтю про всіх способах отримання купонів через мобільний додаток.