Продовжуємо тему купонів. У минулій статті ми перерахували: які купони бувають і де їх взяти. Зараз ми розглянемо, як використовувати декілька купонів на Алиэкспресс, а також найкращі їх комбінації, щоб заощадити якомога більше.

Робити це будемо на живому прикладі. Я знайду магазин, в якому можна буде використовувати всі, перераховані нижче купони.

Послідовність використання купонів

  • 1. Знижка продавця
  • 2. Купон продавця
  • 3. Спец купон
  • 4. Купон Алиэкспресс

Подивитися якісь купони у вас є: coupon.aliexpress.com/buyer/

Для прикладу візьмемо магазин Sisjuly. Він відмінно підійде, щоб я продемонструвала весь процес.

1. Знижка продавця

У нашому магазині є така знижка, і вона буде використана автоматично . При покупці від 42$, вони знизять кінцеву вартість на 2$.

«Чи є знижка у продавця можна дізнатися, зайшовши на сторінку магазину і подивитися в розділі акції.»

2. Купон продавця

В комбінації з цим купоном можна заощадити ще більше. Вибираємо в цьому магазині найвигідніший. Теж в розділі «Акції».

Раз ми вирішили робити покупку від 42$, для мене самим вигідним купоном виявився 3$ 45$, тому я беру його.

3. Спец купон

Передостання можлива економія, це спец купон. Дивимося в розділ «Акції», приймають його в даному магазині.

Бачимо, що приймають. В попередній статті я вже писала, де їх брати і як дізнатися, чи є вони у вас.

В нашому випадку, можна застосувати спец купон при замовленні від 12$. Використовуючи його, ви отримуєте додаткову знижку в 2$. У деяких магазинах можна використовувати і два і три спец купона відразу.

Застосовуємо наші купони

Після того, як ми запаслися всілякими дисконтами, вибираємо товар на суму приблизно в $47, щоб ми змогли використати всі знижки, в тому числі купон продавця який, в нашому випадку застосовується тільки від 45$

1. Знижка продавця

Ще на етапі додавання в корзину, ми можемо побачити, як діє знижка продавця.

Товар, який ми вибрали, варто 48.15$, але, завдяки його знижку ми отримуємо 46.15$

2. Купон продавця

Він застосовується тільки після знижки продавця. Якщо після неї залишилося платити менше 45$, тоді цей купон ви б не змогли використати.

Якщо у вас в одному магазині більше купонів, ніж один, ви можете вибрати самі, який застосувати до вашого замовлення, але зазвичай застосовується автоматично найвигідніший.

Після того як знижка продавця і купон були використані, ціна оплати замість 48.15$ стала 43.15$.

3. Спец-купон

Розташований у самому низу, тому прокручуємо сторінку

Завдяки спец-купону, ми знизили підсумкову вартість ще на 2$. У підсумку, ми оплатимо не 48.15$, а 41.15$

Наша знижка склала 7$. Досить не погано. Якщо був би ще купон від Aliexpress з вигідним пропозицією, то можна було і його застосувати. Але і так, наш результат досить непоганий, погодьтеся?

Економимо через додаток

Якщо купити все це в додатку, то ціну можна знизити ще. Але пам’ятайте, що ваші знижки йдуть від певних сум. З-за того, що ціни в додатку нижче, деякі знижки можуть не застосовуватися. У нашого прикладу, замовлення майже ідеально збігся з усіма умовами, і якщо я оформлю покупку через додаток, то можу заощадити ще трохи менше $1.

Заощадити в даному випадку нам вдається лише за рахунок того, що кожна річ у додатку дешевше на 20-30 центів. Я ніяких купонів не застосовувала

Ось так от можна використовувати декілька купонів на Алиэкспресс для одного замовлення. Якщо залишилися якісь питання, то сміливо можете задавати їх у коментарях. А поки нижче розпишу ще кілька корисних фактів.

Загальні відомості

  • В одному кошику у вас можуть бути товари від різних продавців. Кожен з них може пропонувати вам знижку або/і з можливістю використовувати купон магазину.
  • Один спецкупон можна використовувати тільки в одному магазині, у відповідність з його вимогами щодо мінімальної ціни замовлення. Ви не можете розділити один спец-купон на покупку в двох різних магазинах.
  • Якщо ви одночасно оформляєте замовлення у двох різних продавців, і обидва вони приймають спец купони, тоді вони застосуються до кожного з них. Приміром, на скріні оформлялися два замовлення, один на 18.76$. Інший на 43.15$. В обох магазинах приймаються спец купони і в обох випадках по одному в $2. На виході наша знижка стала 4$.

  • Можна отримати знижку від Алиэкспресс, але вона дуже рідкісне явище, і мені ніколи не доводилося її побачити, але як стверджує Aliexpress, вона є.
  • Можна поторгуватися з самим продавцем. Правильно формулюйте своє прохання і може бути він відгукнеться. Але будьте обережні. В даному випадку, є ймовірність, що продавець або адміністрація Алі не так вас зрозуміє, і тоді ви можете отримати великий і жирний бан.

Поки зупинимося на цьому. Якщо ця стаття вам сподобалася, то подивіться наступну про всіх способах отримання купонів в мобільному додатку.

Всім дякую за увагу. Ваша MilkShake.

P. S

Тут ви можете подивитися всі безкоштовні купони, що зараз є на Алиэкспресс: aliexpress.com/coupons