Усім привіт мої дорогі. Сьогодні буде огляд на чудову сукню з дуже довгою заплутаною історією, але зі щасливим кінцем. У результаті обидві сторони залишилися задоволені. Я — отримала своє замовлення, а продавець — отримав свої гроші.

Історія покупки

Історія цього замовлення почалася ще давно, в кінці березня, а точніше 28-го числа. А прибуло він аж в 10 числах травня. Повинна була отримати посилку набагато раніше, але продавець вів себе дивним чином. Це викликало сумніви щодо адекватності магазину.

Коли оформляла замовлення, на сукні не було відгуків. Мабуть магазин відкрився недавно. Тому ціни на товар були дуже низькими, а при використанні купона ще нижче. З незрозумілих мені причин товар довго не хотіли відправляти. Відмовки були різні, але головна причина, це на даний момент його немає в наявності. На питання, чому вони не знімають його з продажу, якщо його немає, вони не відповідали, і ухилялися від відповіді.

Звичайно, мене не влаштовувало їх пропозицію, і відмовлятися від довгоочікуваного сукні я не хотіла. Не хотіла скасовувати замовлення, оскільки до цієї покупки я застосувала купон. Відмовитися від покупки, значить втратити його, а воно дісталося мені за дуже маленькі гроші. За цю суму не купиш таку річ.

Мене було марно вмовляти, тому вони почали застосовувати іншу тактику. Дали мені можливість вибрати щось інше з їхнього магазину, але всі красиві сукні були дорожче тієї суми, яку я витратила. А те, що вони мені пропонували, мені не подобалося! Я сказала, що буду чекати до тих пір, поки у вас не з’явиться саме ця річ. Мені довелося два рази продовжувати термін відправки. Вони зрозуміли, що мають справу з дуже впертою людиною, і що це буде тривати поки я не отримаю замовлення. Через три тижні мою річ, нарешті відправили. Я була дуже рада, поки моя покупка не виявилося в іншому місті.

Я дуже засмутилася таким нелюдським ставленням. Подумала, що вони дали мені невірний трек і відкрила спір. Написала повідомлення продавця про те, як безсовісно вони надійшли, і що я дуже засмутилася! Вони були здивовані, прочитавши це. Переконували мене, що трек вірний. Але, як це можливо, якщо товар чекає свого замовника не в моєму місті?

В підсумку через день посилка повернулася знову в відправну точку, і була перенаправлена в моє місто. Я негайно закрила спір. Але, навіть незважаючи на це, у мене залишалися сумніви, що я отримаю замовлення. І буде він нормальним, або приїде ганчірка. Коли відкрила посилку, була приємно здивована. Плаття було дуже красивим. Відразу ж побігла міряти. Воно виглядало дуже добре на мені, і зовні ніяких косяків не було. Я вибачилася перед продавцем за таку неадекватну поведінку, і він вибачився за те, що так довго не відправляв замовлення.

Огляд

Якість речі добре, але є одна заковика. У опис товару написано, що фірма-виробник LASPERAL. На моїй сукні була бирка з іншою фірмою. Воно було чудово пошитий, претензії з цієї причини були б недоречними. Всі шви рівненькі, акуратні рядки, що стирчать ниток ніде не виявила. Відсутній який-небудь запах. Річ виглядала пристойно за ті гроші, які я заплатила. Єдиний мінус, який мене трохи засмутив це сама тканина — вона синтетична. Німого засмутилася, тому що хотіла часто одягати сукню цього літа. Доведеться носити його тільки в особливих випадках, коли я буду готова терпіти дискомфорт заради краси.

Ще один мінус — підкладка «не приший до зірки рукав». Виглядає як з іншої п’єси. Негарно зшито і з дешевого матеріалу, але свою функцію виконує. Нижче буде фото цієї «краси». Розмір мені підійшов. Відповідає розмірній сітці товару. Брала На себе розмір М.

Мої параметри:

  • Плечі: 37см
  • Груди 86 см
  • Талія 63

Якщо забути про підкладку, то в основному я задоволена покупкою, Вже встигла пару раз надіти його. Плаття так і притягує до себе погляди, як чоловіків, так і жінок. Це не дивно, тому що воно дуже яскраве і красиве. До купівлі рекомендую, тим більше за таку низьку ціну. Зараз воно коштує близько $10. А мені воно обійшлося за $8,60, тому і наполягала на його відправлення.

Незважаючи на інші мінуси, замовленням у підсумку виявилася задоволена. Осад від спілкування з продавцем залишився, тому в цьому магазині купувати більше не буду.

Всім вдалих покупок!

Ссилочка на товар: ru.aliexpress.com/item/32800560177

Якщо вам сподобався огляд, то поділіться ним зі своїми друзями, а так само підписуйтесь на мої сторінки в соціальних мережах. Буду дуже рада =)