Привіт всім!

Сьогодні мій відгук про класного плаття c Алиэкспресс, фірми Gcarol. Коли я його купувала, то була до нього байдужа. Придбала, тому що у всіх є сукні з вишивкою, а в мене немає. Непорядок! Головна причина, чому я купила цю річ — красива вишивка. Незважаючи на те, що в магазині були інші моделі, я обрала саме його, тому що колір НЕ БЛАКИТНИЙ. Втомилася від блакитної смужки. Скільки вже можна в одному блакитному ходити?

Купуючи його, я навіть не стала звертати увагу на довжину. Можливо, якщо відразу подивилася з самого початку, могла б і не замовляти, бо подумала, що не мій розмір. Що, до речі, в підсумку виявилося б помилковим думкою. Любов з цією річчю трапилася тільки в момент примірки! Ось тоді воно одурманило мене по-справжньому.

Якість

Платьишко відмінне. Шви фабричні, рівні. Все на своїх місцях. Міцні Нитки. До пошиття нарікань ніяких немає. Оверлок теж є. Все зшито рівномірно і акуратно. Були стирчать ниточки, але коротенькі. На півтора сантиметра. Я їх просто зрізала. Їх від сили було штуки три.

Запаху ніякого не було. Матеріал речі, це домішка бавовни та синтетики, але в цьому є свій плюс. Завдяки такому складу, воно тримає форму дзвіночка. Тканина трохи просвічує, але тільки якщо уважно подивитися. З правильно підібраним білизною, не буде видно взагалі. Прасується легко і просто, але довго. Багато тканини. Я думаю, всім знайома така ситуація, коли одну сторону погладиш, поміняєш на іншу частину, погладиш іншу сторону, а перша знову пом’ялася. Як же це дратує. На жаль, у мене немає зручного місце для прасування довгих суконь. При носінні мнеться не так швидко. Колір середній між світло-рожевим і кавуновим рожевим.

Вишивка

Те, що робить це плаття привабливим, це вишивка. Вона мені кинулася в очі саме завдяки своїй красі. Її дизайн видався мені унікальним, тому що такий я на інших речах не бачила. Вишите все дуже акуратно, без зайвих ниток. Робилося безпосередньо на тканини.

Це не аплікація, а сама справжня вишиванка, яка вшивалась у тканину. Із зворотного боку виглядає майже так само, як і з лицьової частини, але відповідно там є деякі узелочки. Річ гідна, виглядає дуже елегантно і солідно.

Дизайн

Ще одна з родзинок і достоїнств цього плаття, це неймовірно красивий дизайн спинки. При купівлі я не звернула на це увагу. Я не люблю відкриту спину. Це могло стати другим фактором, з-за якого я могла б від нього відмовитися. Але, як і з довжиною, я не помітила цього, і кинула його в корзину. Той випадок, коли неуважність пішло на користь.

Розмір

Я брала розмір S. Сукня відповідає розмірній сітці, зазначеної в опис товару. В грудях ніби по мені пошито, талія злегка виявилося широкою. Тому на фото я одягла ще і ремінець. З ним воно виглядає ще краще. Як я вже казала, я не звернула увагу на довжину. Точніше я знала його довжину, але не могла уявити що це до середини ікри. В голову не могло прийти поміряти скільки це 112 див. Коли отримала його, то подумала що воно мені буде дуже довгим. І буде негарно виглядати, але, я була неправа. Ця довжина мені ідеально підійшла.

Звичайно варто поділитися готельним фото, де буде видний дизайн спини.

Я не думала, що отримаю таке класне плаття з Алиэкспресс. Як приємно коли не чекаєш нічого особливого, а потім отримуєш те, що в результаті починаєш любити. Ця історія про те, як Алі іноді дуже приємно дивує. Завдяки таким моментам, коли не знаєш що очікувати, я все буду купувати на Алі. Та я люблю ризик, тому що іноді він виправдає себе в кращому вигляді!

Ваша Milkshake.

Посилання на товар: ru.aliexpress.com/item/32814968058