Сьогодні на огляді буде колечко. Його я отримала знижку. Загалом, вийшло купити зі знижкою не тільки колечко, але і сережки з кулоном. Купила я їх, тому що у мене був купон 5 з 5, і я додала лише $1,38. Сережки з кулоном я покажу в іншому огляді, а зараз подивимося кільце.

Колечко мені здалося дуже красивим і милим. Мені подобається, як воно виглядає на руці. Справляє позитивне перше враження. І доставляє море задоволення від його носіння.

Не знаю з якого воно зроблене металу. На кільці знайшла маркування — 925 S. Це означає, що зроблено зі срібла. На крайній випадок має срібне напилення. Хоча я сумніваюся, що воно повністю срібне. Найімовірніше другий варіант.

У мене багато срібних кілець. І вони всі мають різні відтінки. Не потрібно забувати, що я вибирала кільце з платиновим напилюванням, так що ймовірність, що воно срібні все ще залишається. А от перли на ньому точно не справжній. Навіть річковий не коштує так дешево. Нерозумно на це сподівається. Однак це дуже гідна імітація. Виглядає акуратно. Хороша естетична робота.

Навколо перлів є камінці схожі на DMC. Це відомий китайський аналог Swarowski.

При купівлі я вибрала розмір 6,5. Він повинен був підійти на палець з обхватом 54 мм. На мене підійшов як раз, але все-таки тримається трохи вільно. По розмірності таблиці видно, що 6,5 підходить для пальця 53,1 мм. Вийшло, що колечко трохи більше. Але з пальця не спадає навіть у воді, так що можна не боятися такого маленького розбіжності. Коли вибираєте розмір, то зверніть увагу. Розміри вказані за стандартом, прийнятим в США. Тому завжди відкривайте таблицю розмірів, щоб не помилитися.

Нижче я прикреплю таблицю з розмірами, за якою потрібно вибирати, а так само інструкцію, як правильно вимірювати свої пальчики. Якщо хтось погано розуміє англійську, то переводжу послідовність вимірювання.

  • Оберніть палець шматочком паперової смужки.
  • Зробіть позначку там, де обхват (коло) замкнулося. Обхват папери потрібно робити настільки щільним, наскільки вам буде зручно. Робіть це акуратно, щоб не порвати папірець.
  • Візьміть лінійку і виміряйте папір від початку до позначки.
  • Сподіваюся, інструкція була корисна. Я перевела не зовсім точно, але постаралася, щоб все було зрозуміло.

    У цього продавця дуже багато іншої біжутерії, яка не менш приваблива і з хорошими цінами. Цей магазин гідний вашої уваги. Незважаючи на те, що я заплатила дуже мало, товар відправили майже відразу. До того ж додали милий червоний мішечок в подарунок. Люблю, коли продавці виявляються порядними.

    Я сподіваюся, що мій огляд буде для вас корисним. Гарного вам шопінгу. Ваша MilkShake

    Посилання на товар: ru.aliexpress.com/item/1164209943