З кожним днем підготовка до розпродажу 11.11 набирає обертів. Чим ближче до початку акції, тим більше пристрасті розпалюються. Величезна кількість магазинів йдуть на хитрі виверти, щоб привернути до себе якомога більше покупців. Зайшовши на головну сторінку сайту або програми, просто тонеш в морі банерів, знижок, заголовків, акцій та іншої інформації, яка лізе з усіх дірок.

Як же зрозуміти, що насправді варто купувати, де хороші знижки, і що буде нам по кишені? Це дуже важке питання. Більшість продавців перед стартом 11.11 підняли ціни на свої товари, і зараз продають багато речей за оригінальною ціною, видаючи її за знижку. І так кожен рік. І з цим ніяк не впорається. Що дешевше і більше знижка в цьому році, навряд чи хтось зможе відповісти. Але я вирішила допомогти вам іншим чином.

Уявляю вашій увазі Топ 5 позицій, які найчастіше купують зараз на Алиэкспресс. Кожен з цих товарів має величезну кількість продажів і позитивних відгуків. Якщо ви хотіли собі щось з цього придбати, то зараз саме час. Може знижки, це одна велика фікція. Але купу святкових купонів ніхто не відміняв. У будь-якому випадку ви зможете добре зекономити.

5. Канцелярія (канцтовари)

Відкриває наш топ не один товар, а цілий розділ. За ссилочку нижче я вже отфильтровала по рейтингу, знижок і продажу. Так що сюди потрапили самі-самі продавані позиції.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

4. Кабель Micro USB

Ось така невелика штука, але дуже необхідна, якщо ви хочете заряджати свій смартфон. Нічого дивного, що ця річ є в нашому Топі. Те, чим ви користуєтеся щодня, швидко зношується і потребує заміни. Понад 50 тис. продажів говорить про те, що цей кабель варто уваги.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

3. Xiaomi Mi A2 lite 3/32

Хіт продажів не лише під час акції, але і в цій ціновій категорії смартфонів взагалі. Швидкий як винищувач. Батарею при активному навантаженні тримає два дні сміливо. При помірній, всі три. Хто не знайомий з цією моделлю, в інтернеті є багато оглядів. Але думаю, що вона вже варто уваги, раз потрапила в цьому топ.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

2. Xiaomi Mi band 3

Ще один гаджет від Ксяоми. Недорогий, але якісний смарт браслет. Показує час, пульс, пройдені кроки і повідомлення зі смартфона. Коли хтось дзвонить, чи прийшло повідомлення, не дістаючи телефон з кишені, швидко переглянути, хто потурбував вас. На відміну від смарт годин, батарею тримає днів 20. Загалом одні тільки плюси. Не дарма цей товар користується такою популярністю.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

1. Гель-лаки (шелак лаки)

Раптово. На першому місці ціла категорія. І це гель-лаки для нігтів. Ніяка дешева китайська техніка не зрівнятися з бажанням дівчат бути красивіше. За ссилочку нижче всі товари відсортовані за рейтингом, кількістю продажів і участі в 1111.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Можливо, цей ТОП допоможе вам визначитися з вибором, чи просто вгамує цікавість, і ви дізнаєтеся, що ж зараз найбільше замовляють під час розпродажу. Але в будь-якому разі сподіваюся, що ця стаття буде для вас корисною.