Алиэкспресс повний класних няшных товарів, перед якими неможливо встояти. Вони так і просяться бути купленими. Китай знає толк в милих вещичках, і Алі нам вже не раз це доводив. Ці предмети дивують своєю красою. Сьогодні я зроблю підбірку з Топ 10 алиэкспресс декор для дому, перед якими неможливо встояти. Створюючи цю збірку, я буду ґрунтуватися не тільки на зовнішньому вигляді товару, але й на рейтингу продавця і на рівні довіри до нього. І так поїхали!

Рожеві фламінго від MizStudio

Хоча Магазин Miz з’явився на Алі не зовсім давно, він встиг завоювати серця користувачів цієї площадки. Це видно за кількістю шанувальників, які додали магазин в обране. Ну звичайно, хто встоїть перед ніжностями з цього магазину? Рожеві Фламінго від Міз, це відмінне доповнення, як до сучасного інтер’єру, так і до класичного. Вони добре впишуться в будь-яку кімнату вашого будинку, і напевно викличуть бурю позитивних емоції, як у гостей, так і ваших домашніх.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Організаційна коробочка для ватяних дисків і паличок

Товар знову з незрівняного магазину Міз. Цей предмет стане не тільки гарним елементом декору, але і корисним. Він виконує організаційну функцію, що у сучасному світі дуже важливо. У наших будинках речей стає все більше, а місця все менше. Тепер нам доводиться думати не тільки про дизайнерської частини, але і про організаційну. Така річ буде дуже гармонійно виглядати не тільки у ванній кімнаті, але і в дитячій і на балконі. Погодьтеся, що це дуже цікавий предмет декору.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Свічник у вигляді кліток для пташок

Повз такою милою і ніжною речі неможливо пройти. Вона виглядає неймовірно красиво і витончено. Це безперечно те, що треба для інтер’єрів в стилі шеббишик або в романтичному стилі. Ця річ може знайти своє місце в будь-якій з кімнат. Судячи з відгуків, покупці не менше задоволені своєю покупкою.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Гуртки Милашки

На Алі багатий вибір різної посуду, в різних стилях, забарвленнях і розмірів. Всі вони дуже креативні. Однак няшность цих кухлів просто зашкалює. Створюється враження, що ця гуртка, яка мило посміхається, от-от заговорить з тобою. Можливо, я переглянула мультфільмів?!

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Килимок

Я просто не змогла пройти повз цього милого килимка. Він так гарно виглядав у своєму інтер’єрі, що навіть я, доросла людина, що захотіла його придбати. Можливо справа не стільки в ньому самому, скільки в його грамотного впровадження в інтер’єр. Він неймовірно красивий і милий, швидше за все, буде відмінно виглядати як в дитячій кімнаті в скандинавському стилі.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Керамічні тарілки у вигляді різних тварин

Ці тарілки відразу кинулися в очі з-за їх незвичайної форми у вигляді тварин. Такі тарілки порадують не тільки дітей, але і дорослих здивують своєю милотой. Будь-яке застілля, будь то дитячий свято або корпоратив, з цими тарілками стане яскравіше і красивіше. Особисто мені вони глибоко запали в душу. Мабуть, куплю парочку!

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Підставки для окулярів

Ось таких підставок для окулярів я ще ніколи не бачила, і навіть подумати не могла навіть уявити, що вони є. Хоча я досить творча особистість. Не дарма кажуть: Що б ти не робив, завжди знайдеться азіат, який зробить це краще за тебе. І справді, творчість у них розвинене у всіх руслах. Ці підставки просто неймовірно класні. Не відразу здогадаєшся, що це таке. Тваринки просто лапочки!

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Дерев’яні вії

Читаючи назву, я б не сказала, що це звучить мило, а навпаки трохи страхітливо. Але, насправді вони дійсно милашки. Ці війки зустрічаються мало не в усіх декорах дитячої кімнати в скандинавському стилі. Вони дуже прості, але при цьому, надають інтер’єру, цікаву і навіть якусь філософську ідею.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Подушки у вигляді Лебедів

Подушки у вигляді лебедів не тільки дуже мимимишны, але і неймовірно красиві і ніжні. Взагалі самі по собі лебеді дуже символічні істоти, а у вигляді подушок вони обротают ще більш глибокий зміст. Люди, які купують таку річ, найчастіше дуже добрі і відкриті, які вміють мріяти, і йти вперед за мрією, нехай навіть за нездійсненною!

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Няшные пластикові пакетики для солодощів

Коли я думаю що знаю весь асортимент Алиэкспресса, то він підносить мені нові цікаві товари, про існування яких я навіть і подумати не могла. Так сталося і з цими пакетиками. Погодьтеся що вони гарненькі? Ці пакетики використовуються в якості гарної упаковки для солодощів. Вони геніально прості, і дуже милі.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Сподіваюся, вам сподобалася моя няшная добірка декору для дому. Також у мене ще є чудова підбірка товарів в скандинавському стилі і аксесуарів для будинку в стилі лофт. В майбутньому буду робити ще щось подібне. Так що не забувайте заходити на мій блог. Або підписуйтесь на мої соціальні мережі, тоді точно нічого не пропустите.