Хочу представити вам мою нову мимимишную сумочку. Придбала її недавно, але вона вже стала моєю улюбленицею. Ну як же встояти перед нею, коли вона так прекрасна? Я дуже люблю такі милі речі. У моєму гардеробі їх досить багато. Тому, точної знайду, з чим її можна буде носити. Цей ніжний колір додає свіжості образів, а квіти додають родзинку. Сумка була куплена з магазину Gume, однак виробником є фірма Usen. До речі, можете подивитися огляд на мою попередню сумочку.

Якість

Сумочка бюджетна, тому її якість буде рівнятися на ціну. За цю вартість, воно чудове. Так як сумка зовсім недавно була розпакована, вона трохи втратила свій зовнішній вигляд. Пройде трохи часу, поки мені вдасться привести її у форму. Тому на моїх фото вона виглядає трохи інакше, ніж на фотографіях продавця. Але запевняю вас, що з часом, коли зможу відновити її форму, то вона буде така, як на фото. Головний матеріал, він же матеріал обробки, з далека, нагадує шкіру, але насправді це поліуретан. Колір дуже гарний сіро-блакитний, такий ніжний, що нагадує Marshmallow. В описі товару написано просто «Gray».

Шви рівненькі, акуратні, без яких-небудь дефектів. На сумці не було виявлено стирчать ниток. Був присутній характерний запах нової речі, але отруйних запаху не було. Сумочка має маленькі металеві ніжки у вигляді півкіл. Вони не дадуть вашій сумці тертися про абразивні поверхні, тим самим збережуть її зовнішній вигляд в хорошому стані. Фурнітура непогана, але я думаю, вона не довговічна. Особливо, що стосується головного замочка. До речі, він злегка подряпаний. Є ймовірність, що подряпина з’явилася завдяки моїй неакуратності, коли знімала плівку з замочка. Неозброєним оком це не помітно, а ось камера передає найменші подряпини, тому помітила цей дефект тільки коли обробляла фото.

Ручка досить зручна, але знову ж таки з-за пересилання вона трохи пом’ялася. Поки що не дуже подається виправлення. Потрібен час, щоб вона прийшла в форму. Зверніть увагу на шов ручки. Спочатку я не зрозуміла, що вона повинна бути швом верх, і подумала що це помилка, але навіть на фото з магазину, чітко видно, що шов зверху.

За описом продавця, внутрішній матеріал, це бавовна. На дотик він хороший, не шелестить, не скрипить. Щільний, але м’який. Я схильна вірити в те, що це бавовна.

Сумка складається з одного великого відділу та двох маленьких кишеньок. З одного боку акуратний кишеня з обробленим краєм під телефон. З іншого кишеня з блискавкою. Блискавка не залипає, відкривається і закривається без проблем. Ось вам ще пару фоток моєї милашки.

Сумку я однозначно рекомендую. Носити буду її часто, особливо в осінній період, так як у мене з’явилося ніжно-рожеве пальто. Так що в поєднанні з блакитним, буде виглядати чудово

Усім спасибі за увагу, сподіваюся, що мій пост буде вам корисний.

Ссилочка на диво: ru.aliexpress.com/item/32770065993