На Алиэкспресс вигідно купувати не тільки одяг, взуття та аксесуари, але й різну техніку, таку як б’юті гаджети.

У наших статтях досить багато інформації про засоби по догляду за собою. Ми вирішили доповнити цю тему і зробити підбірку крутих інструментів для краси, які можна легко використовувати в домашніх умовах.

Фрезер для нігтів

Якщо ви не хочете зіпсувати або навіть поранити себе, гаджет для апаратного манікюру не повинен бути дешевим. Більш дорогі пристрої прослужать набагато довше. Такий прилад прискорює і полегшує процес підготовки нігтів для подальшої обробки гель-лаком і, так і звичайним лаком для нігтів.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

UV лампа

Гель-лак не просто робить ваші нігті красивіше, але і захищає їх від зовнішніх пошкоджень. Досягти такого результату можна за допомогою хорошої лампи, яка висушує гель і закріплює його на поверхні нігтя.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Апарат для догляду за шкірою обличчя

Важливим б’юті-гаджетом є апарат для чищення особи, з допомогою якого ви можете поліпшити стан шкіри будь-якого типу. За допомогою спеціальних щіточок-насадок можна позбутися від чорних крапок, вугрів, бруду, вирівняти відтінок і зробити поверхню шкіри чистою і гладкою.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Дарсонваль

Якщо проблема вашого здоров’я знаходиться всередині організму, то простого очищення шкіри буде недостатньо. Для таких випадків є апарат Дарсонваль, який можна використовувати як для шкіри, так і голови. Вплив на тканини відбувається з допомогою малої сили струму з високою частотою. Найбільше це схоже на мікроскопічні розряди блискавок. Струм Дарсонваля працює з кровоносною, периферичної нервової та лімфатичної системою, що допомагає вирішити різні косметологічні завдання.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Інструмент для чищення пензликів

Традиційні методи чищення пензликів не так швидкі, ефективні і гігієнічні, а також часто псують зовнішній вигляд, зношуючи їх стан. Прилад знищує бактерії також як і спеціальні антибактеріальні засоби. Але найкраще, порівняно з іншими засобами, після застосування цього гаджета, кисті абсолютно сухі і готові до негайного використання.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Апарат для плавлення воску

Краса повинна не тільки бути видимою, але і відчуватися навіть у прихованих місцях. Популярність цього інструмента полягає не тільки у швидкому розігріві, але і в багаторазовому використанні, що допомогло багатьом жінкам відкласти в дальній кут ящиків звичайні бритви і навіть епілятори.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Інструмент для лазерної епіляції

Лазерний епілятор повністю видаляє волоски за допомогою «припікання» сконцентрованим пучком лазера. Зовні, такі апарати, можуть сильно відрізнятися, оскільки існують як професійні стаціонарні моделі, досить великих розмірів, так і домашні портативні варіанти.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Парова праска для волосся

Незамінним для більшості дівчат є керамічний паровий випрямляч для волосся. Багато фахівців рекомендують віддати перевагу саме такому варіанту. Обумовлено це рівномірної тепло провідність в процесі використання, а також склокераміка легко ковзає по локонам, що запобігає пошкодження волосся.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Домашній зубний іригатор

Сучасний апарат для підтримки гігієни ротової порожнини на гранично високому рівні, який бажано використовувати після звичайного чищення зубів. Його дія полягає в подачі тонкого струменя рідини під тиском в міжзубні простору, під незнімні зубні протези.

Стоматологи рекомендують його використовувати практично всьому населенню планети. Плюси такого приладу очевидні: гігієна порожнини рота, аромат свіжого дихання, зменшення захворювань тканин пародонту і зубів.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Електрична зубна щітка

Для підтримання чистоти та краси порожнини рота допоможуть електричні зубні щітки, які з кожним роком стають найбільш популярними в порівнянні із звичайними дешевими щітками.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Автор: Лілія Авдєєва