Сьогодні, буде не зовсім звичний огляд, а відгук на пляшку «My bottle».

Я давно хотіла придбати подібну штуку, так як у нас спека як в котлі, і я постійно купую бутильовану мінеральну воду. Я знаю, вона не особливо корисна, і продається на кожному розі будинку, а я цього терпіти не можу. Вже не кажу про те, як я не люблю коли в спортзалі у всіх однакові пляшки з водою. В такому разі дуже легко заплутатися, яка з них твоя. Загалом, звідси і рішення придбати собі таку річ.

На Алі їх вибір величезний. Ціни бувають різні, але я знайшла для себе найбільш вигідний і хороший варіант. Звичайно, я вибирала з унікальність і красу зовнішнього вигляду. Може це звучить безглуздо, але в пляшок теж буває унікальний дизайн. Мені попався в поле зору ось ця гарненька пляшечка. Вона здалася мені дуже стильний і в той же час дуже милою. Тут же в цьому лоті представлені три різних моделі. Відрізняються тільки написом і кольором.

Мені подобається сенс фрази, яку передає ця пляшечка. Текст на ній перекладається як: «Пийте три рази в день з цієї пляшки, і у вас все буде чудово». Посил приблизно такий. Мило, чи не правда?

Якість

Все зроблено по розуму. Матеріал пляшки — пластик. Досить щільний і якісний. Вона вся прозора. Від скла нелегко відрізнити. Визначити що це не скло можна тільки завдяки вазі і звуку при стукоті. Немає ніяких каламутних розлучень. Виглядає пристойно і гідно. Дуже стильна пляшка My Bottle. Особливо круто виглядає, якщо залити туди детокс-напої, свіжовичавлені соки або коктейлики. Кришка так само зроблена з пластику. Закривається і відкривається звичайним чином за допомогою різьби. Всередині на денці кришки варто гумова підкладка, завдяки якій кришка закривається більш щільно. Є зручний захват у вигляді петельки для пальців. Він зроблений з гуми. Пляшка зовсім не протікає. Я один раз вже ронила на підлогу (на килим тоненький). Ніяких пошкоджень не помічено.

Коли тільки отримала посилку, в пляшечці присутній якийсь запах застояного пластику. Я відмивала з допомогою миючого засобу і губки. Запах пропав не відразу, а тільки після другого миття.

В описі товару написано, що ємність вміщує в себе 600 мл води. Я перевіряла, в реальності вміщається рівно 600 мл води. Спеціально для фото я робила детокс-напій.

Рецепт:

  • 4 часточки лимона
  • Багато м’яти
  • Підлогу огірочка
  • Щіпка цукру і солі

Якщо ви знаєте інші класні детокс-коктейлі, то пишіть в коментарях, із задоволенням прочитаю ваші рецепти.

Якщо у вас немає такої чудової речі, рекомендую придбати. У деяких ситуаціях може стати рятувальним кругом. Коштує зовсім недорого. Мені обійшлася в $3,33. На мій погляд, це прийнятна ціна. До речі в цьому ж лоті продається і мішечки для пляшечки, але я не стала тринькати гроші і не придбала.

Відмінна штука! Цим спекотним літом мені без неї не обійтися. Тепер жоден похід чи ні одна прогулянка без пляшечки не обходиться. Зручна, компактна і стильна!

Усім спасибі за увагу, сподіваюся, мій відгук був вам корисний! Якщо сподобався огляд, то підписуйтесь на мої соціальні мережі, і будете першими дізнаватися про вихід нових статей. Так само можете поділитися цим матеріалом зі своїми друзями = )

Ваша Milkshake!

Посилання на товар: ru.aliexpress.com/item/-/32800622725