Не так просто підібрати собі хороший купальник, якщо ви живете в невеликому місті. А коли хочеться купити не один, а три, це влетить у велику суму, не кажучи вже про нудну виборі товару. Якщо там, де ви живете є така проблема, або ви хочете чогось недорогого і новенького, то «Welcome to Aliexpress». Він завжди готовий прийти на допомогу, і запропонувати нам величезну кількість товарів на будь-який смак і колір.

Щоб заощадити ваш час, я створила ТОП 10 магазинів купальників на Алиэкспресс. У список потрапили тільки ті продавці, які мають понад 10 000 продажу і оцінки вище 98%. Ці два чинники плюс наявність статусу «Надійного бренду» відповідають за порядок позиції в Топі.

10. JABERAI Official Store

На майданчику Алі вже більше 4 років. Тут є широкий вибір моделей, кольорів і розмірів. Найбільший — XL.

Надійний бренд Немає
Кількість продажів 13 068
Рейтинг 98.4%

Подивитися на алі

9. INGAGA Official

Вибір цього магазину не настільки різноманітний, але якість однозначно вас порадує. Тут можна придбати навіть купальники для спортивного плавання. Скромняшкі теж знайдуть собі моделі закритого типу.

Надійний бренд Немає
Кількість продажів 18 601
Рейтинг 98.4%

Подивитися на алі

8. RXRXCOCO

На Алиэкспрессе всього 2 роки, але вже завоював довіру покупців. Йому віддають перевагу, завдяки гарному рейтингу і дуже великому вибору. В магазині більше 450 одиниць товару.

Надійний бренд Так
Кількість продажів 19 103
Рейтинг 98.1%

Подивитися на алі

7. Swimsuits Fairyland

Є хороший вибір. Дуже багато сучасних моделей. Можна знайти як відкриті, так і закриті купальники. Великий діапазон розмірів від S до XXXL.

Надійний бренд Так
Кількість продажів 42 260
Рейтинг 98.0%

Подивитися на алі

6. Isidore Store

На ринку більше двох років. В першу чергу йому довіряють завдяки гарному рейтингу. Також вибір товару дуже великий. Діапазон розмірів дуже широкий. Є навіть 6XL.

Надійний бренд Немає
Продано 11 499
Оцінки 99.1%

Подивитися на алі

5. NAYOOTON Official

Навіть незважаючи на те, що вибір не великий, тут можна знайти унікальні моделі, яких немає в інших магазинах. Є великі розміри 3XL.

Надійний бренд Так
Кількість продажів 18 875
Оцінки 98.5%

Подивитися на алі

4. Riseado Official

Тут вибір своєрідний, але якість дуже гарне. Є багато як спортивних купальників, так і класичних закритих. Трапляються й окремі, але вони в меншості. Для пишних дам, теж є щось підібрати. Розміри бувають до 5XL.

Надійний бренд Так
Кількість продажів 15 739
Оцінки 99.1%

Подивитися на алі

3. Telaura Beachwear

Асортимент не величезний. Всього 147 лотів. Але мені дуже подобається наданий вибір. Багато унікальних моделей. Максимальний розмір 2XL.

Надійний бренд Так
Продано 983 37
Оцінки 98.5%

Подивитися на алі

2. EONAR Official

Цей магазин здивує вас так само як і мене. Що в ньому такого особливого? На даний момент є всього 37 лотів з товарами, при цьому продажі і рейтинг зашкалюють. Я не розумію, як таке може бути. Напевно продавець видалив частину товару. Вибір звичайно убогий, так і моделі не найвдаліші, але судячи з продажу якість повинна бути неймовірне.

Надійний бренд Так
Продано 19 549
Оцінки 99.5%

Подивитися на алі

1. Andzhelika Official Store

Співвідношення рейтингу, кількості продажів та вибір асортименту дає йому право на перше місце. В магазині дуже багато красивою і цікавою продукції. Є спортивні та класичні моделі. Також можна знайти варіанти купальників для дітей. Пишним жінкам, теж є з чого вибирати. Максимальний розмір 3XL.

Надійний бренд Так
Продано 54 953
Оцінка 99.2%

Подивитися на алі

Як бачите хороших магазинів багато. Буду рада, якщо спростила ваші пошуки і допомогла знайти щось вартісне. Діліться цією добіркою зі своїми друзями та підписуйтесь на мої групи в соціальних мережах.