17.10.2017. Молл більше не існує.

Його вдосконалили і перетворили в Тмолл. Щоб прочитати про нього, дивіться мою нову статтю — що таке Tmall. Але в цій теж є корисна і цікава інформація. Так що можете прочитати до кінця ; )

Багато хто з вас задаються питанням про Молле і чим він відрізняється від основних розділів на Алі. У цій статті я розповім вам про його плюси і незначні мінуси.

Для того що б потрапити в цей розділ, натисніть сюди

ПЕРЕЙТИ В МОЛЛ

Що таке Молл?

Магазини, які розташовуються в Молле, відрізняються високим вимогам до якості продукції, що продається, а так само до пропонованого сервісу. Купуючи тут, ви можете бути впевнені, що отримаєте товар хорошої якості, а сервіс вас не розчарує. До того ж тут продають магазини, які мають багаторічний досвід продажів і виробництва продукції. Варто відзначити, що ці компанії мають склади не тільки в Китаї, але і в Росії. Так само у них завжди працює російськомовна служба підтримки.

Всі, хто продає в цьому розділі, зареєстровані як юридичні особи, тому вся їх продукція оригінальна.

Продавці, які відображаються в Молле, змушені іноді надсилати свої речі на перевірку незалежним експертам. Якщо вони не будуть відповідати стандартам Алі, тоді по відношенню до магазину будуть застосовані штрафи.

Якщо ви житель Росії, то можете розраховувати на доставку протягом 7 робочих днів.

Ось так виглядає сторінка молла на даний момент

Операції з Молла відслідковуються набагато суворіше, ніж у основному розділі. Тут ви отримуєте не тільки гарантію вигідної покупки, але так само і продавець отримує гарантію чесної продажу. Якщо ви з тих, хто любить шахраювати, то купуючи річ тут, вам це не вдасться. У будь-якому випадку вам доведеться повертати товар на склад. Звичайно ж, існують причини, за якими речі можуть не прийняти на повернення. З яких причин повернення не приймається, ви можете побачити на скріні нижче.

Розділ «Блискавка»

На сторінці Молл існує підрозділ «Блискавка», який дивує нас своїми блискавичними пропозиціями з продажу техніки.

Так він виглядає на даний момент.

Тут ви можете отримати вигідні пропозиції, а так само відмінні купони. Ці купони застосовні тільки до техніки, яка продається.

Перейти можна за цим посиланням.

ПЕРЕЙТИ В БЛИСКАВКУ

Купуючи техніку в даному підрозділі, ви отримуєте офіційну гарантію якості. Якщо куплений товар з технічних причин зламається, ви можете пред’явити гарантійний талон, і скоєно безкоштовно він буде відремонтований або ви отримаєте посвідчення про несправності. В такому випадку, збережіть папірець, і зверніться в службу підтримки Алиэкспресса, відправивши скрін документа, що підтверджує цей факт. Алі відшкодує вам грошовий збиток.

На офіційних сайтах кожної фірми повинні бути зазначені сервіси, в яких чинять по гарантії їх техніку. Відповідно вам потрібно зайти на офіційний сайт виробника, знайти найближчий до вас сервіс і звернутися до них з гарантійним талоном.

Варто відзначити, що вся техніка, яка продається на сторінці Молл оригінальна і має сертифікат EAC. Доставляється кур’єром до дверей, майже в 50 міст Росії, за 2-7 днів.

Для більш докладної інформації про гарантії та доставки перейдіть по ссилочку на Алі.

ПОДИВИТИСЯ

Розділ «Мамам і Дітям»

На товари, в цьому підрозділі, так само поширюється офіційна гарантія якості, тому вам не варто хвилюватися про придбаної тут речі, адже вона перевірена і випущена в продаж, маючи всі необхідні стандарти безпеки. Тут можна купити одяг для малюків, так і техніку, яка допомагає піклуватися про вашу дитину.

Так виглядає сторінка підрозділу «Мамам і дітям»

Потрапити на сторінку, натиснувши сюди

МАМАМ І ДІТЯМ

Тут, так само як і в розділі «Блискавка», є онлайн чат, за допомогою якого можна задати всі питання, що цікавлять вас. Служба підтримки працює російською, тому навіть найскладніші питання ви точно отримаєте відповідь.

Молл зроблений з упором на якість і зручність. Зараз всі зусилля щодо розвитку і поліпшення Алиэкспресса направлені на цей розділ. Так що якщо ви хочете хороший якісний товар з швидкою доставкою і бездоганним обслуговуванням, то це безумовно те, що вам потрібно.