Нещодавно на Алиэкспресс з’явився новий розділ — Tmall. Ті, хто більш-менш знайомий з компанією Alibaba group знають, що така сторінка існує на їх дочірньому сайті TaoBao.com. Багато хто вже задалися питанням, що ж означає ця рубрика? У чому її відмінність від того ж Моли? Постараюся пояснити як можна простіше: чим вони відрізняються і в чому їх перевага відносно один одного.

Що таке Tmall

Тмолл це ще один інтернет-магазин, який знаходиться на сайті Алиэкспресс. Тільки на відміну від Алі, де всі товари купуються в окремих продавців, Tmall ви купуєте безпосередньо у Aliexpress. Усю відповідальність за якість продукції вони беруть на себе. Зайти на нього можна через головну сторінку Ali. Або відразу по цьому посиланню.

По суті це перейменований Молл. Я б навіть сказала гібрид розділу Блискавка Mall. Компанія провела Upgrade і тепер тут продаються тільки перевірені бренди, які пройшли суворе тестування. Перевірялася не тільки технічна частина, але також всі гарантії та документація.

За словами служби підтримки, в даному розділі буде набагато більше товарів, ніж до цього в Молле. Продукції поки тут не багато, але незабаром віртуальні прилавки Tmall поповняться, і ми зможемо насолодитися високоякісними послугами цього розділу.

Примітка

Зверніть увагу. Молла більше не існує.

Розташування складів

Тмолл поки існує тільки для російськомовного населення. А користуватися всіма її перевагами можуть тільки жителі Росії, так як склади, звідки відправляються посилки, знаходяться на території Росії. Але знову ж розділ все ще в розробці, і сподіваюся, що й інші користувачі зможуть радіти перевіреними і якісними продуктами.

Основні переваги

  • Всі продукти, які продаються, мають офіційний сертифікат EAC
  • На всі куплені товари ви можете отримати електронний чек
  • Вся продукція має гарантію якості, по якій ви можете здати товар назад, якщо він не виправдав ваші очікування.

  • Для громадян Росії, доставка здійснюється від 2-х робочих днів. Товар можна отримати у відділенні місцевої пошти так і кур’єром до будинку.

  • Тут ви можете купити продукти не тільки Китайського походження, але і речі світових брендів, таких як Apple, Samsung, Braun, Philips, Tefal, Bosh і так далі…

Умови продажу залишаються такими ж, як були в Молле. Для того, щоб ми нічого не втратили, ви можете перейти на офіційну сторінку Алиэкспресс де є опис даної рубрики.

sale.aliexpress.com/pc/guarantee_service