Я ніколи не вірила в казки, що проблему опухлих очей і темних кіл можуть вирішити гідрогелеві патчі для очей. Адже це криється набагато глибше в організмі, наприклад, хвороба нирок. Все ж я експериментатор за життя і вирішила спробувати те, що так часто хвалять на просторах інтернету. Звичайно, вони навряд чи виправлять внутрішні болячки, але тимчасово, зовнішні прояви цілком можуть.

Мій вибір припав на Soon Pure, вони досить розхвалені в інеті. Багато хто вже встигли переконатися в їх хороші результати. Я покрутилася, покружляла і все-таки зупинилася на них. Купила я їх в магазині Lady Hari, який потрапив в мій топ магазинів з продажу косметики. Він там зайняв почесне 3 місце. Посилання на товар в кінці статті.

Проблема втомлених очей у мене з’явилася приблизно до 18 років. Напевно, через недосипання і поганої води. А пару років тому дізналася, що у мене в нирках пісочок. Цим я можу пояснити набряклі очі вранці і темні кола. Поки ще не зважилася серйозно взятися за лікування своїх недуг, але обов’язково це зроблю як можна швидше, не можна запускати. А поки доводиться маскувати наслідки.

Вранці я часто виглядаю погано, навіть якщо висплюся, очі опухлі. Темні круги стали нормою для мене. Поганий сон плюс не зовсім здорові нирки, все це впливає на мій зовнішній вигляд.

Один з пунктів, який дуже приваблює покупців до цього продукту, це «алмазна пилок». У складі, звичайно ж, її немає, та і якщо б вона була, то яким чином допомогла б? Але склад і без цього не поганий. У ньому є більш натуральні продукти, які можуть вплинути на шкіру і рішення проблеми.

Основні діючі компоненти

  • колаген
  • гіалуронова кислота
  • ретинол
  • екстракт виноградних кісточок

Всі ці елементи благотворно впливають на шкіру очей. Так само в складі є чорні слюди, які дають це прекрасне мерехтіння. Виглядає неймовірно, ніби зоряне небо, чи не правда?

Обіцянки виробника

В описі лота на Алі написано, що ці патчі допомагають при мішках під очима, темних колах і мімічних зморшках.

Мої результати

Ці патчі дійсно добре справляються з мішками і зморшками, але ось що стосується темних кіл, я сильного результату не побачила. Найсумніше те, що до зовнішнього куточка очей кола пропадають, а от ближче до перенісся, залишаються такими ж. А той факт, що мімічні зморшки зникли, мене дуже сильно здивував. У мене їх декілька, які трошки видно, але, навіть після їх використання патчів не видно.

Результат тримається близько двох діб. До речі з кожним днем недоліки все менш виражені навіть без постійного використання патчів. Можливо, якщо користуватися ними регулярно, то можна повністю, на деякий час позбутися від зморшок навколо очей.

Скільки тримати гідрогелеві патчі під очима

Для повного вбирання речовин на шкіру, потрібно близько години. Я пробувала тримати різний час. У перший раз я тримала близько 20 хвилин, і цього виявилося недостатньо, патчі були ще сповнені рідини, і це говорило про те, що шкіра не ввібрала ще ці речовини, значить і про результати такого використання говорити не можна. А от коли тримала майже годину, то зняла їх з очей майже сухими. Можливо ви подумаєте, що на відритому повітрі вони могли висохнути завдяки тому що волога випарувалася. Але я провела експеримент і залишила на півдня один патч в кімнаті на шматочку пластика, і він майже таким і залишився. Повним рідини і вологим. Після використання патчів, мої очі виразно відчувають себе відпочилими.

Даний товар я рекомендую двома руками за. Якщо у вас проблеми з опухлими очима, і мімічними зморшками, то ви можете розраховувати на те, що з гідрогелевимі патчами можна вирішити це питання. Але так само я хочу відзначити той факт, що у нас з вами можуть бути різні проблеми зі здоров’ям. Адже опухлі очі це наслідки внутрішніх збоїв в організмі. З цього ваш результат може відрізнятися від мого. В деяких випадках в кращу, у деяких в гіршу сторону.

Ще я спробувала пінку для вмивання від цієї ж фірми. Тут ви можете подивитися на її огляд з реальними моїми фото результатами.

Посилання на товар: ru.aliexpress.com/store/product/1015247_32688119793