Ідея, зробити ТОП магазинів сексуального білизни переслідує мене давно. Я думала, що це буде простіше, адже на Алі багато всякого цікавого бельишка, але як би не так. Може бути його й багато, але ось магазинів, які спеціалізуються тільки на тему sexy і з хорошим рейтингом, дуже складно знайти. Мені довелося розширити свої пошуки, що б підібрати продавців хоча б зі схожою тематикою.

У список потрапили тільки ті продавці, які мають більше 500 продажу і оцінки вище 97.5 %. Ці два чинники відповідають за порядок позиції в Топі.

9. Comeondear Julias Store

Хороший вибір недорогого інтимного білизни. Тут можна насолодитися красивими нарядами і відмінними цінами, які не дозволять вам піти з порожніми руками.

Продажу 6 435
Рейтинг 97,60%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

8. Yomiga

Їх товар можна розділити на дві частини. Одна половина, це просте білизна, а в другій продаються пікантні речі, які порушать думки будь-якого чоловіка.

Продажу 648
Рейтинг 98,10%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

7. Vincent’s stores

Так, цей магазин просто знахідка для любителів рольових ігор. Якщо вам подобається пікантність у відносинах, то ви просто зобов’язані заглянути сюди. До речі, дівчатка, тут ви можете одягнути і свого коханого.

Продажу 3 887
Рейтинг 98,00%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

6. janecomeonlover Store

Геть комплекси і стереотипи. Жінки плюс сайз теж можуть бути чертовски сексуальні. Подивіться, які гарні вбрання, які форми. Виглядає неймовірно круто. Худі, не засмучуйтеся, і для вас размерчікі є )

Продажу 6 440
Рейтинг 97,60%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

5. iiniim Official Store

Ще один шоп, який може вам запропонувати гарне еро білизна за хорошими цінами. На жаль, магазин не спеціалізується тільки на це, але вибрати є з чого.

Продажу 13 006
Рейтинг 97,50%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

4. HollyNight Store

Їх асортимент буде до вподоби вашому чоловікові. Такий товар — мрія для людини з хорошою сексуальною фантазією. Вибирайте наряди разом. Це може бути не тільки цікавим, але і дуже корисним.

Продано 7 464
Оцінка 97,90%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

3. MERRY Store

Їх товари складно назвати білизною, але все ж речі відповідають тематиці. Якщо ви шукайте щось просте і недороге, то пройдіть по ссилочку. Що-то вам точно сподобається.

Продано 6 728
Оцінка 98,10%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

2. Avidlove Sexy Adult Store

Є хороший вибір. Жінки великих розмірів, які теж можуть знайти щось до вподоби. Дуже багато різних бодиков, які покажуть вас з найкращої сторони.

Продано 18 090
Оцінка 98,00%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

1. IOOI Store

Тут ви можете придбати дуже гарне білизну з еротичним натяком. Незважаючи на те, що тут продається і саме звичайне білизна, основний асортимент неймовірно сексуальний і зухвалий.

Продано 28 791
Оцінка 98,60%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Якщо сподобалась підбірка, то погляньте на ТОП магазинів нижньої білизни, там теж багато всього класного. Не забувайте підписатися на мої соц. мережі та поділіться цією статтею зі своїми друзями. Всім дякую за увагу.