Інтернет-магазини з кожним роком розширюють зону впливу і популярності. Ними користуються мільйони, і кожен, хто купує речі через інтернет, хоч раз пробував купувати на Алиэкспрессе.

Перший досвід покупки може виявитися сумним, оскільки, ви навряд чи зможете правильно розібратися в асортименті і підібрати порядного продавця, не маючи заздалегідь ніяких знань.

Для цього існує мій блог. У цій статті ви дізнаєтеся, як знайти хороший товар на Алиэкспресс за кращу ціну. Якщо у вас немає облікового запису на Алі, то прочитайте попередню статтю про те, як правильно зареєструватися.

Так на даний момент виглядає головна сторінка сайту.

Для пошуку можна користуватися двома способами. Перший спосіб — через пошуковий рядок. Другий спосіб — за списком категорій. Так як вони відрізняються лише на початковому кроці, і з пошуковим рядком, і так все зрозуміло, ми розглянемо другий варіант.

Зверніть увагу на меню в лівій частині екрана. Там знаходяться майже всі можливі категорії розділів. «Майже всі», тому що є розгорнуте меню, де розташовані всі категорії і субкатегорії. Як знайти розгорнуте меню я покажу вам в іншій статті.

Припустимо, що насувається свято. До цього свята ви просто зобов’язані виглядати шикарно, а образ не буде повним, якщо у вас не буде бежевого клатча з натуральної шкіри.

Клатч ми можемо знайти в розділі «Сумки та взуття» в меню, розташованому ліворуч. Наводимо курсор, і бачимо, що поряд розкривається ще одне меню, в якому відображаються деякі субкатегорії. Там ми знаходимо розділ «Жіночі».

Натискаємо на нього. У нас відкривається весь асортимент на тему клатчі. Нам потрібен не просто бежевий шкіряний клатч, але ще й у перевіреного продавця, з гарними оцінками та відгуками.

На скріні, розташованому нижче, у нас є дві панелі фільтрів: верхня і бічна.

У верхній панелі ми будемо шукати за рейтингом магазину і товару. А в другій, ми будемо вказувати бажані фільтри для потрібного продукту.

Почнемо з бічної панелі. Спочатку знайдемо приблизно те, що нам треба, а потім будемо шукати перевіреного продавця, з хорошим асортиментом.

Збоку є всі можливі умови відбору: по стилю, по прикрасам, за типом і за матеріалом. Однак, ми не бачимо одне з найважливіших умов — за кольором.

Щоб цей критерій з’явився, треба прокрутити трохи нижче на цій же панелі. У самому низу написано «додаткові фільтри». Приклад нижній скрін.

Натискаємо на «додаткові фільтри» і в цій області розкривається ще купа критеріїв, серед яких є і вибір за кольором.

Як ми пам’ятаємо ми шукаємо бежевий клатч з натуральної шкіри.

Повертаємося до підбору матеріалу. В даному випадку написано не просто матеріал, а «Головний матеріал», тому що клатч має підкладку, яка складається з іншої тканини.

Тут ми бачимо основні матеріали, однак якщо вам ні один не підходить, натискайте на слово «Більше» і їх кількість стане більше. Якщо ми хочемо позначити кілька матеріалів відразу, то натискаємо на слово «Кілька» і у нас відкривається панель, в якій ми можемо вказати те, що нам потрібно. Для цього ставимо галочку поруч з кожним необхідним нам матеріалом і натискаємо кнопку «Надіслати». Приклад на скріні нижче.

Ці дії можна застосувати і до інших фільтрів, якщо в основних критеріях вам нічого не підходить. Також ми зробимо з «кольором».

У бічній панелі ми вказали «натуральну шкіру», а у позиції «колір» зупинилися на «бежевий». Тепер все, що нам покажуть буде ґрунтуватися тільки на цих даних.

Незважаючи на те, що ми вказали тільки бежеві жіночі, в списку є і чорні. Але ви не турбуйтеся, тому що якщо відкрити цей продукт, то на його сторінці повинен бути присутнім цей колір. До цього ми ще повернемося пізніше.

Перейдемо до відбору через верхню панель. Як я вже говорила вона служить для вибору за рейтингом товару і магазину. Давайте розберемо її по частинах, і вивчимо, для чого тут кожен фільтр.

1.Вибір за Брендам

Тут ви можете сортувати по певних брендів.

2.Вибір за ціною

Тут ви можете внести максимальну та мінімальну суму, яку ви збираєтеся витратити. Поруч є міні статистика, яка, при наведенні курсора на певну ділянку, сама вкаже ціни. Ця статистика поділено на п’ять секцій, для кожної секції є свій ціновий діапазон. Вона зібрана з цінових переваг покупців.

3.Блок сортування

Тут можна сортувати продукти за:

  • Кількість замовлень
  • Новинки
  • Зростання чи спадання ціни
  • Рейтинг продавця

Останній вид сортування один з найголовніших в цій темі.

4.Безкоштовна доставка

Тут ви можете поставити галочку поруч з безкоштовною доставкою, і тоді в пошуку буде відображатися тільки те, що з «безкоштовною доставкою»

5.Рейтинг товарів

Поставивши галочку поруч з блоком номер No5, в пошуку будуть відображатися лише товари з оцінкою вище 4.0, проте, в цих списках я вкрай рідко бачу нижче 4,6.

І так, який же оптимальний варіант для нашого пошуку? Найголовніші критерії це рейтинг продукту і магазину. Відповідно, ми ставимо галочку поруч з блоком No5, і в блоці номер No3 вказуємо сортування за «Рейтингом продавця». Таким чином, перші товари будуть найкращі за відгуками. Це означає, що наш вибір максимально відповідає опису продавця. Перш ніж кинутися купувати, не забудьте прочитати відгуки залишені покупцями.

Якщо ви не хочете заходити на кожен продукт окремо, щоб подивитися оцінку магазину, тоді достатньо навести курсор на потрібний продукт. Його опис трохи розкриється, і внизу блоку з’явиться додатковий рядок, в якій буде назва магазину і його рейтинг. На даний момент оцінки вказуються за допомогою іконок у вигляді діамантів, корон або медалей. Якщо навести на них вказівник миші, то бали здадуться в цифрах»

Коли знайшли те, що нам подобається, відкриваємо і уважно вивчаємо характеристики.

Якщо вам схожі характеристики, зазначені продавцем, тоді це те, що потрібно. Але для початку, звертаємо увагу на оцінку продукту. Якщо вона більше 4.8, це дуже хороший знак. Але тільки в тому разі якщо продажу більше 20. Якщо менше 20 продажу, тоді дуже уважно читаємо відгуки. Якщо вас вони влаштували, тоді сміливо купуйте, а якщо ні, раджу пошукати ще.

Більш детально про сторінки з товаром та про те, як правильно його купувати я розкажу в наступній статті. Сподіваюся, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як знайти товар на Алиэкспресс.