Привіт всім моїм читачам. Нарешті у мене з’явилися сили, і бажання написати новий пост. На цей раз буде відгук про жіночих черевиках з магазину Handschic. Вони торгують продукцією компанії з однойменною назвою.

Перш ніж купувати, я зв’язалася з продавцем для уточнення деяких моментів. В ході розмови, я зрозуміла, що ця фабрика одна з найбільших виробників шкіряного взуття в Китаї. Всі товари виробляються вручну, по-дідівському. Спочатку мене збентежила ця інформація, адже Китайський хэндмэйд не найкращий у світі. В цьому я вже не раз переконувалася. А от дорогу хэндмэйд взуття з Алиэкспресс, я ще не купувала, але вирішила ризикнути, коли побачила купу захоплених відгуків від покупців. А взагалі такі бренди як: Labotain, Cavalli, Gucci, так же всі роблять вручну. І це не заважає їм блищати якістю. Я ризикнула купити таку взуття тільки заради блогу. І, звичайно ж, допомогти вам з висновками і вибором.

Отримала я черевики дуже швидко. Протягом 25 днів. Вони були добре упакований у фірмову коробку, яка теж мала цікавий дизайн. (Забула зробити фото коробки) Такий підхід до справи мені дуже подобається! Це похвально!

Якість

Мені дуже сподобалося якість цих черевичок. Головний матеріал — натуральна шкіра. Внутрішня обробка, швидше за все з шкір заступника, але це не точно. Я не змогла визначити напевно. Підошва невисока — 1,5 див. Вона зроблена з вулканічної гуми середньої пружності. Не має ніякого рельєфу, що, до речі, може бути як плюсом, так і мінусом. Каблук квадратної форми. Його висота разом з підошвою — 5см.

Фурнітура хороша. Замочки не залипають, закриваються і відкриваються без проблем. Ланцюг, яка використовується в якості декорації, досить масивна, вона додає трохи ваги взуття. Подряпин і інших дефектів не було виявлено. Самі черевички зшиті дуже добре. Шви рівні й акуратні. Слідів клею немає. Все виглядає дорого і гідно.

Стиль: Grunge.

Розмір

В цілому черевички не важкі. Зручні. Анатомічно правильно зроблена підошва. Завдяки цьому ноги відчувають себе дуже комфортно. Ніде не тисне і не тисне. Як ніби зроблені прямо під мою ногу. Замовляла розмір 38, оскільки боялася, що вони можуть маломерить. В основному ношу розмір 37, але деяка взуття, прямо просить розмір більше. Вирішила не ризикувати і взяла 38. Черевики все таки не маломерят, так що, можете купувати свій розмір. На тоненький носок, трохи бовтається, але якщо одягнути товщі, сидить ідеально.

Так як утеплення ні, вони відмінно підійдуть для осені/весни.

Висновок

Черевики мені сподобалися. Зроблені якісно і акуратно. Розмірній сітці і опису продавця відповідає. Буду купувати ще в цьому магазині. Рекомендую!