Нещодавно я вирішила зробити собі нігті сама. Майстри часто не розуміють моїх задумів, і кінцевий результат виявляється не зовсім такий, який я очікувала.

Дівчина повинна вміти все. Ніколи не знаєш, коли буде форс-мажорна ситуація. А записуватися до майстра і чекати його тижнями не завжди є можливість.

У підсумку, я обзавелася домашнім набором для нігтів. Купила все що потрібно: фрезер, лампу, лаки, базу, топ. Все те, без чого не можна обійтися. Потроху вчуся. Виходить добре, але я ще далека від професіонала.

Коли шукала потрібні приналежності, витратила купу часу, тому вирішила, що терміново треба зробити добірку для своїх читачів, де буду радити тільки хороших перевірених продавців.

В результаті вийшов з ТОП 10-та магазинів на Алиэкспресс, які продають кращі лаки, апарати, лампи та інші засоби для манікюру. Також всі мають статус «Надійного бренду». Їх рейтинг вище 98.0%, а кількість проданого товару перевищує 25 000. Ці три чинники відповідають за порядок позиції брендів.

10. Jiji Nail Art Products

Шикарний вибір продукції. Тут ви знайдете все для Nail Art. Від пензликів і до різних наклейок і страз. У них часто проходять акції і завжди море купонів. Не забувайте про них, вони допоможуть вам заощадити. Особисто мені сподобався комплект з акрилових пудр для нігтів.

Кількість продажів 106 751
Рейтинг 98,0%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

9. AZURE BEAUTY Official Store

Продає товари бренду з такою ж назвою. AZURE — це фірмовий магазин. Тут є величезний вибір гель-лаків з блискітками, світяться в темряві, магнітними і т. д. Також ви можете придбати лампу для сушіння шелаку. Ціни цілком доступні.

Кількість продажів 93 325
Рейтинг 98,5%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

8. U R Beautiful-Comestic Store

Є всі можливі інструменти як для Nail Art, так і для апаратного манікюру. Вразив величезний вибір наклейок. Вибирайте на свій смак і колір. Є гарні комплекти фрез для манікюрного фрезера. Ціни трохи вище, ніж в інших магазинах.

Кількість продажів 193 940
Рейтинг 98,2%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

7. Fabien Store

Відрізняється від інших своїм асортиментом. Тут ви не знайдете гель-лаків. Вони продають виключно інструменти і декори для нігтів: пензлики, стрази, пушери для кутикули. Ціни цілком прийнятні. Часто бувають купони, які допоможуть ще більше заощадити.

Кількість продажів 99 576
Рейтинг 98,8%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

6. HNM Beaute Salon store

Ніша даного магазину товари для обрізного манікюру. Також тут продаються величезна кількість гель лаків фірми HNM. Найцікавіше, що мені сподобалося — це пластир для нігтів. Тепер можна не паритися про зламані нігті.

Кількість продажів 225 107
Рейтинг 98,1%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

5. Artlalic Store

Мають багаторічний досвід в сфері товарів для нігтів. Є різні дрібниці для Nail design, акрилові пудри і, звичайно ж, гель-лаки. Досить великий вибір і непогані ціни.

Продано 213 605
Оцінка 98,4%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

4. CANNI V2 Store

Щось підказує мені серце, що в них і V6 Nail Art Store, один творець. Дуже вже, схоже оформлення та продукти. Однак тут в основному акцент на CANNI. Ціни теж трохи вище, ніж в інших магазинах.

Продано 128 157
Оцінка 98,7%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

3. Sara Nail Art Products Wholesale

Продає в основному декор для дизайну нігтів. Є всі необхідні інструменти для апаратного і обрізного манікюру. Продукція якісна, а за спиною 8 років роботи на майданчику Алиэкспресс. При цьому хороші оцінки. У них можна повчитися якісному сервісу.

Продано 215 518
Оцінка 98,2%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

2. KADS Official Store

Його дуже люблять ті, хто тільки вчиться робити манікюр. Тут є всі інструменти з неймовірно привабливими цінами. І в першу чергу гель-лаки. Для перших експериментів зійдуть і продукти дешевші. Є просто величезний вибір гель-лаків, штампів, декору і так далі. Також звернула увагу, що є багато незвичайних продуктів для нігтів. Якщо ви любите новинки і хочете заощадити, тоді цей магазин для вас.

Продано 123 125
Оцінка 99%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

1. V6 Nail Art Store

Торгує виключно матеріалами брендів Venalisa і CANNI. Це досить популярні фірми на просторах Алі. Вибору продукції не сильно багато, але це їм не завадило продати багато товару. І не дивно, адже якість сервісу і продуктів на вищому рівні.

Продано 264 054
Оцінка 99%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Я рада, що змогла заощадити ваш час. Тепер вибрати кращі товари для нігтів вам буде набагато простіше. Якщо ця добірка вам сподобалася, то не забудьте поділитися з вашими друзями та підписуйтесь на мої соціальні мережі. Всім дякую за увагу.