Сьогодні я продовжу тему купонів. Раніше я вам розповідала, як застосовувати декілька купонів для одного замовлення, і які взагалі купони бувають. У цій статті я розповім вам про всі можливі варіанти, як і де можна виграти або отримати їх у додатку Алиэкспресс.

Такі купони можна буде отримати тільки в мобільному додатку, але використовувати їх можна і в браузерній версії сайту

Тому, якщо ви його ще не встановили, пора це зробити. Так ви зможете скористатися усіма привілеями. Скачати під iOS або Android можна тут.

Отримуємо «Спец Купони»

Так нині виглядає головна сторінка Алі в додатку.

Отримати купон можна натиснувши на «Мобільні бонуси».

Далі натискаємо на «Обмін на купони». У вас повинна відкритися ось така сторінка.

Тут можна обміняти монети на спец купони (Це ви зможете зробити, тільки якщо у вас є достатньо монет). Зверніть увагу! Там де написано «US $6», це не означає, що ви отримаєте один купон на $6. Вам дадуть 3 жарти на $2. Так само це стосується й інших сум, які ви там бачили. Їх можна застосовувати під час замовлення у всіх магазинах, які приймають такі купони.

Отримуємо «Купони продавців»

Якщо перегорнути трохи нижче, то ви побачите слід картину і знайдете купу купонів.

Тут також ви міняєте їх на монетки, але використовувати такі купони можна тільки в конкретному магазині, який їх роздає. Ви можете шукати купони в тій категорії, в якій вам потрібно. До речі, тут зустрічаються досить щедрі варіанти, наприклад $25 $25. Сподіваюся, вам пощастить і ви таке знайдете.

На цьому купони в «Мобільних бонуси» закінчилися.

Купони «Шоп Клубу»

На даний момент Шоп Клуб виглядає як на фото нижче. При кожному оновленні станиці, порядок сортування магазинів, змінюється.

Цей розділ є блогом продавців Алиэкспресс. Тут вони залишають інформацію про нові надходження, розігрують різні подарунки, а також діляться відмінними купонами. Так як я пишу цей матеріал під час китайських свят, то ця рубрика не так активна, і хороших варіантів майже не залишилося, але коли свята закінчаться, я обов’язково оновлю статтю і поділюся вразливими доказами.

Прокрутіть головну сторінку «Шоп Клубу» у пошуках купонів, як це зробила я. Той, хто шукає, завжди знайде = )

Шукаємо купони в статтях

Якщо натиснути на згадку про купоні або на картинку з товаром, то вам відкриється стаття. Перегорнувши до самого кінця, можна виявити купони, які роздає магазин.

Повернемося до основної сторінки «Шоп клубу».

Щодня рекомендований магазин

Якщо натиснути на цей розділ, то тут відкриються тільки ті магазини, на яких ви не підписані. Якщо пощастить, може попастися такий, який готовий поділитися гарним купоном. Мені особисто пощастило, і серед тих продавців, які були мені запропоновані, один роздавав купон на $5.

Вибір редакції

Переходимо в цей розділ. Перед нами відкриються всі категорії блогів, які там є. Категорії завуальовані під красивими слоганами. Наприклад: Під заголовком «Гладкої дороги» ховаються блоги магазинів автотехніки. Під заголовком «Обличчя з обкладинки» — магазини торгують косметикою. «Що нового» — магазини гаджетів і т. д.

Для прикладу я відкрию категорію «Шикарний статус», яка представляє продавців з одягом, взуттям, сумками і аксесуарами, як для жінок, так і для чоловіків. Щоб знайти купон довго гортати не довелося.

Магазин COLROVIE виявився досить щедрий, і поділився зі своїми покупцями відмінним купоном. Щоб його взяти, не забудьте натиснути на нього.

В Шоп Клубі» проходять різні розіграші, в яких ви можете отримати ту чи іншу річ безкоштовно. Найчастіше приз дають за коментар і це рандомно. (ну я так думаю)

Конкурси в «Клубі Шопоголіків»

Існує ще один спосіб, за допомогою якого можливо отримати купони. Але тут є кілька нюансів. Перш за все, переходимо з «Головною» в «Клуб Шопоголіків». Тут щоп’ятниці проводяться конкурси, результати яких з’являються через тиждень. Номінал виграшу може бути самим різним. Іноді 30$, іноді 50$. Буває навіть на $100.

Ось як виглядає зараз основна сторінка в «Клубі шопоголіків». Зверніть увагу на банер, на якому згадується слово «П’ятниця». Мені вдалося зловити його, перш ніж він змінився іншим банером.

На цьому тижні, п’ятничний конкурс був присвячений товарів, які «Допомогли створити шедевр». Переможців буде 10, і вони отримають по $50 кожен. Умови майже завжди однакові, але бувають винятки. Перш ніж брати участь, прочитайте їх уважно.

На цей конкурс вони були такі:

Після оголошення результатів купон опиниться у ваших списках купонів.

В одній з таких п’ятниць я теж стала переможцем і володарем купона $50 $50, який майже відразу ж витратила.

Всім дякую за увагу. Сподіваюся, мій пост буде вам корисний. Якщо щось не зрозуміло, сміливо задавайте питання в коментарях під статтею.