Туристичний підхід, це відмінна можливість подихати свіжим повітрям і розім’ятися після малоактивного способу життя. Кожна людина повинна хоча б раз у житті вирушить у похід. Звичайно не всім до душі такий відпочинок, але є люди, які не бачать свого життя без пішого туризму. Коли входиш у смак, то складно зупиниться. Хочеться побачити все більше місць та завоювати якомога більше вершин. Для справжнього мандрівника ніякої сніданок в готелі не зрівняється зі сном в наметі і їжею, приготованою на багатті.

Правильний вибір спорядження, це один з найбільш важливих аспектів кемпінгу і походів. Дуже важливо нічого не забути і перевірити перед подорожжю стан своєї екіпіровки.

У зв’язку зі швидким відкриттям туристичного сезону я вирішила зробити добірку корисних товарів для походів.

Туристичний рюкзак

Якщо ви плануєте тривалий подорож пішки, то вам просто необхідний міцний і місткий рюкзак. По суті, в ньому ви будете носити свій маленький будинок. Він витримує до 60 кг, має водонепроникне покриття і дуже зручну форму, завдяки якій ваша спина не буде втомлюватися так сильно.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Намет

Для кожного випадку потрібна своя палатка. Для літньої прогулянки по лісі підійде легка не щільна з москітними сітками. Для осінньої прогулянки треба вибирати щось з щільніше, щоб не переохолодити собі всі місця. Звичайно ж, кожен вибирає на свій смак, але в першу чергу треба вибирати товар за якістю.

Ця палатка складається з двох шарів, що робить її вкрай корисною. Її можна використовувати і задушливим влітку і холодної восени. Ще один плюс це габарити і легкість в установці.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Компас

Справжній мандрівник знає, що в тривалі походи без компаса не можна. Цей товар унікальний тим, що має фосфорну підсвічування. Якщо за нещасливим обставин ви загубилися в глухому лісі, і плануєте вночі продовжувати пересування, тоді він вам просто необхідний.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Спальний мішок

Якщо ви вирішили піднятися в гори, то хороший спальний мішок це необхідність. При його виборі потрібно враховувати не тільки розміри в розгорнутому стані, але і в зібраному. Також не треба забувати про важливість ваги. І найголовніше те, чим мішок наповнений. Вибирати треба тільки з натуральним наповнювачем. Даний товар наповнений качиним пухом, який не дасть вам замерзнути в холодну погоду.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Універсальний інструмент

Ідеальний набір столових приладів: ніж, виделка та ложка. З ним ви точно не будете їсти руками.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Похідна аптечка

Ні в якому разі не вирушайте в похід без правильно зібраної аптечки. В даному комплекті є майже все, що необхідно при наданні першої допомоги, але аптечку треба доповнити особистими необхідними ліками.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Повітряна подушка

Ця подушка найлегша з усіх, що я бачила. Її можна носити з собою, і вона не займає багато місця. Покрита ніжним матеріалом, що нагадує структуру тканини.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Ємності для приправ і прянощів

Неважливо де ти, але смачно поїсти хочеться завжди. Цей набір скоріше більше підійде для кемпінгу, ніж для пішого туризму, проте щось з цього можна прихопити з собою в похід.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Компактна посуд

Як щодо хорошого комплекту посуду для походів? Важливо звернути увагу, що даний комплект з алюмінію, що робить посуд легкою для транспортування.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Ємності для засобів особистої гігієни

Навіть подорож не повинно стати причиною для нехтування особистою гігієною. Звичайно, неможливо брати з собою всі баночки–скляночки. Але взяти найнеобхідніше варто. Для цього є набори спеціальних ємностей. У них можна перелити різні рідини.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ