Не дуже просто знайти хороші косметичні магазини на Алиэкспресс. Брендової продукції в цій ніші дуже мало. Все ж я постаралася, і підібрала найбільш популярні і найкращі з них.

У цій добірці беруть участь продавці з рейтингом не нижче 97%. Тут немає певного місця. Продавці расславлены у випадковому порядку. Було б не правильно порівнювати компанії, які багато років на ринку і мають середні відгуки, і новачків з 800 продажами, але всі відгуки просто чудові.

Focallure

Мабуть, це сама знаменита декоративна брендова косметика на Алі, яка мені відома на даний момент. Вона славиться відмінним вибором щодо гарною якістю. Покупці кажуть про її непоганий стійкості.

Продажу 196 855
Рейтинг 98%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Shines Beauty

На ринку вже багато років, проте, вони так і не зумів знайти належну популярність. Це дивно, адже їх продукція досить якісна. Головний товар — бренд MALU WILZ.

Продажу 10 745
Рейтинг 98,6 %

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

O. TWO.O

Ще один знаменитий магазин, який здобув популярність відносно недавно, але звів з розуму своєю якістю і красою багатьох дівчат. Продукцію O. TWO.O можна знайти і в інших, проте найвигідніше придбати тут.

Продано 101 477
Рейтинг 98,1%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

IMAGIC Official

Продають товари однойменного бренду. Їх відмінна риса — це низькі ціни і не погане якість. Є великий вибір тіней, помад і туші. Позиціонують себе як професійна косметика.

Продано 47 887
Рейтинг 98,3%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

SACE LADY

Торгують брендом з тією ж назвою. Тут ви можете знайти всі можливі косметичні продукти від праймерів до спреїв для закріплення макіяжу.

Продано 79 914
Рейтинг 97,5%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Loumesi Official Store

Один з найбільш елегантних магазинів. Їх товари варто купувати хоча б заради того, щоб вони прикрашали макияжный столик. Упаковочки виглядають дуже красиво. І самі продукти теж непогані.

Кількість продажів 34 031
Оцінка 98,4%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

UCANBE Comestics

Продають товари декількох брендів: Miss Rose, Ucanbe, Liphop та інші. Гарні в першу чергу своїм величезним вибором і низькими цінами. Тут ви знайдете все, що потрібно для макіяжу.

Кількість продажів 87 833
Оцінка 97,5%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Bellacosmetic Store

В наявності декілька виробників: DRXINER, Loumesi, Daiyun, Yilianga і Daijiamei. Незважаючи на середні ціни, якість продаваної косметики хороше. Але не варто забувати, що воно залежить від конкретного продукту. Магазин працює вже рік, при цьому зберігає хороший рейтинг.

Кількість продажів 805
Оцінка 99,2%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

MAYCHEER Makeup Store

Також є товари декількох брендів. Крім декоративної косметики є дещо з доглядає.

Кількість продажів 46 669
Оцінка 97,6%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ARTBeauty Store

Продають такі фірми як: Miss Rose, Kiss Beauty, NOVO, LIDEAL, Menow, FOCALLURE та інші. Відповідно у них відмінний вибір товару. Є дуже багато цікавої продукції, а також є подарункові упаковки.

Кількість продажів 50 627
Оцінка 97,6%

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Не потрібно забувати про те, що якість Китайської косметики далеко не таке, як у дорогих і відомих міжнародних брендів, але в своїй ніші вони роблять досить не погані речі. Перш ніж придбати той чи інший товар не забувайте читати склад і вивчити відгуки користувачів. Зайва обережність не завадить.

Якщо сподобалася ця добірка, подивіться мій інший ТОП брендів Китайської доглядає косметики. У цій сфері рейтинги та відгуки набагато краще.