Всі ми прагнемо зробити наші будинки зручними і приємними для комфортного життя. Разом з красивим інтер’єром хочеться мати побільше корисних пристосувань, щоб не тільки урізноманітнити атмосферу, але і збільшити простір, не змушуючи кути громіздкими предметами.

Наш улюблений Алиэкспресс заповнений подібними речами. Особливо тими, що можна купити до 500 рублів. Вони внесуть різноманітність і завжди будуть під рукою.

Кому цікава дана тема, подивіться ще нашу попередню добірку з корисними дрібницями для дому.

Міні викрутка з декількома насадками

Якщо ви не любитель тримати вдома величезні ящики і валізи з інструментами, що займають багато простору, можна придбати це компактне рішення.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Кишенькова точилка для ножів

Така річ теж дуже корисна, особливо коли в будинку не вистачає місця.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Клейкі гачки на двосторонньому скотчі

Для прихильників мінімалізму і «невидимих» речей можна придбати комплект маленьких гачків, які можна використовувати не тільки для розвішування рушників, але і для кухонного приладдя: пляшок, сумок, ключів. Вони займають не багато місця і дуже зручні у використанні.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Портативна світлодіодна лампа

Для тих, хто часто проводити час за ноутбуком придумали компактні LED світильники. Вони не дадуть своїм господарям псувати зір, виглядаючи букви на клавіатурі, а також не завадять вже сплячим родичам своїм світлом. Підключати таку лампу можна не тільки до ноутбука, але і за допомогою перехідника до розетки або повербанку.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Портативний органайзер для ключів

Ми часто страждаємо забудькуватістю, згадуючи по дорозі: не забули ключі в дверному замку або в інший куртці? Брелоки, звичайно, вирішують дану проблему, але не завжди зручні. Особливо коли роблять дірку в кишені одягу чи сумки. Для таких випадків стане в нагоді кишеньковий органайзер для ключів. Він допоможе містити ключі в порядку, утримуючи їх в одному положенні.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Чохли для одягу

Для захисту речей від дратівної дрібного сміття, вовни і молі дуже знадобляться чохли. Їх можна використовувати як для вішалок, так і для складання одягу. Чохли можуть стати в нагоді не тільки вдома, але і в дорозі.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Сітка для прання взуття в пральній машині

Взуття теж потребує хорошого догляду, особливо, спортивна. Сучасна молодь підтримує своє фізичне здоров’я, і хороший стан кросівок зменшує кількість травм і натирань. Одним із способів догляду є прання. Але давно відомо, як пральні машини можуть попсувати зовнішній вигляд взуття. З даної завданням дозволить впоратися спеціальний сітчастий мішечок, який зберігає форму взуття, не дозволяючи машинці зіпсувати її. Також мішок зручний для висушування.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Чохли для стільців

Якщо не вистачає фінансів для оновлення інтер’єру, може допомогти така цікава річ, як чохол для меблів. Алиэкспресс рясніє посиланнями на чохли для стільців, крісел і диванів найрізноманітніших відтінків.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Серветки під тарілки

Інший не менш корисний предмет для прикраси інтер’єру є настільна серветка для захисту поверхні столу або скатертини, яку підкладають під тарілку або блюдо.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Компактний набір для шиття

У висновку хочу додати зручний набір швейних приналежностей, які завжди згодяться, як вдома, так і в дорозі. Такий органайзер не буде займати багато місця. Кожен предмет знаходиться на своєму місці і мало шансів, що яка-небудь голочка виявиться випадково у ваших м’яких тканинах.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

І це ще не весь список корисних і зручних предметів! Думаю, його продовження ви здатні додати самі. Пишіть в коментарях, що ви ще використовуєте для полегшення вашого побуту.

Автор: Лілія Авдєєва