Привіт моїм читачам. Сьогодні у нас буде чудова підбірка товарів для кухні, які можна купити на Алиэкспресс. Для тих, хто вирішив спростити свій побут, ці незамінні речі будуть вельми до речі. Китай не перестає нас радувати приємними дрібницями, які допомагають у повсякденному житті. Це не топ, а просто підбірка. Що для вас важливо, визначайте самі. І так почнемо.

Машинка для голубців і долми

Відмінна річ, яку я купила собі ще півтора року тому. Швидкість приготування голубців зросла в два рази. Я швидко навчилася їй користуватися і частенько готую своєму улюбленому це блюдо.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Машинка для видалення кісточок

Незамінна річ, якщо потрібно зробити вишню в своєму соку, або закатати на зиму які ні будь-які інші ягоди. Ті, хто стикався з очищенням від кісточок, зрозуміють, як зручно мати такий прилад на своїй кухні.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Складаний міні ніж

Маленький ніж буде зручний не тільки в якості кухонного начиння, якої можна швидко нарізати або почистити овочі, але також стане в нагоді, якщо ви виїхали, кудись на природу. Про корисність такого інструменту навіть не потрібно говорити.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Затискачі для пакетів

Скільки всього продається в маленьких пакетиках. Приправи та спеції, какао, крохмаль і багато іншого. Відкривши один раз, використовуєш білизняні прищіпки, або просто залишаєш так і ставиш в шафу. Але, по-перше, при контакті з киснем, вміст втрачаємо свої властивості та аромат. По-друге, можна випадково просипати. Тому такі затискачі просто must have для кожної господині.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Кришка невыкипайка

Як часто ви щось готували, і не встигали зменшити вогонь? Втекла молоко, або варіння гороху для супчика, завдає чимало клопоту з відмивання плити. З такою кришкою ці проблеми вирішуються миттєво. Після закипання виставляємо необхідну температуру і «забуваємо». Жінки, яким часто доводиться готувати, безсумнівно оцінять.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Складное відро для води

Іноді потрібно набрати запаси питної води для дому. Або просто взяти воду кудись з собою на пікнік або риболовлю. Для таких випадків можна зберігати вдома невеликі баки або каністри. Але мінус зберігання такої посудини очевидний. Баки і каністри займають багато місця. Їх треба десь тримати, коли ними не користуєшся. Для таких випадків добре підійде таке складне відро. Написано, що матеріал екологічно чистий, і такий же використовується в медичних цілях. Знайомий, який купив собі таку ємність, підтвердив це. До того ж таке відро воду не пропускає. Служить довго і дуже зручний не тільки у використанні, але і в зберіганні. У складеному стані практично не займає місце.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Органайзер для раковини

Ми звикли, що губки, їжачки для посуду та інші дрібниці просто лежать у нас на мийці і переставляються, час від часу, з одного кута в інший. З таким органайзером все це можна зберігати більш компактно і зручно.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Кухонні металева лопатка

Судячи з відгуків матеріал дуже гарний і лопаткою користуватися зручно. Тут не потрібно багато слів, щоб зрозуміти, скільки всього можна насипати за допомогою цієї речі.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Щипці для м’яса (барбекю)

Коли готуєш м’ясо на сковороді, грилі або мангалі перевертати його вилкою не саме зручне заняття. З такими щипцями можна значно спростити собі цю роботу.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Тримач для кружки або чашки

Підійде не тільки для кухні, але також і для любителів попити чайчик в кріслі перед телевізором. Тепер не потрібно переживати, що кухоль коштує не стійко і проллється при необережному русі.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Ось така добірка у мене вийшла в цей раз. Кому подобаються подібні товари, подивіться ще одну підбірку корисних товарів для дому, яку я робила раніше. Ніколи не знаєш, що можна ще знайти корисного на просторах інтернету.

Всім дякую за увагу. Ваша Milkshake.