Ця річ була дуже довгоочікуваної. Мені не терпілося отримати посилку. Навіть розкриваючи її, голова мало не паморочилася від емоції. Весь час думала: «тільки б як на фото…».

На моє щастя пальто точь-в-точь як на сайті. Тільки от сидить на мені як на моделі з фото. Ще б, адже вона важить 45 кг, а я все-60! Але по іншому не означає погано =)

Найстрашніше, це коли ти вже тримаєш своє довгоочікуване пальтечко в руках і думаєш: «Не помилилась ти розміром, підійде воно тобі?». З цим я все-таки трохи промахнулася. Але це не катастрофічно. Я знайшла вихід із ситуації.

Мені дуже сподобалося ставлення продавця до своїх покупців. Він був ввічливий і ввічливий. На будь-які питання я отримувала відповіді. А ще мене здивувало його дбайливе відношення до речей. Я отримала своє пальто в фірмовому чохлі зі своєї особистої вішалкою. Це, безумовно, хороший сервіс і увага до деталей.

Якість

До якості жодних претензій немає. Все на вищому рівні. Основний матеріал — натуральна шерсть. Тобто на 97% текстиль складається з вовни. Це видно навіть по фоткам. Матеріал трохи нагадує шерсть, яку купують для валяння, тільки ця трохи більш груба.

Пальто зшито якісно. Швів майже ніде не видно. Вони чудово вписалися в дизайн. Гудзички зроблені з пластику. Пришиті дуже туго, точно не відірвуться!

Увага! Пальто не має підкладки. Я не знаю, з якої причини, але в даному випадку її немає. Напевно, сучасне дизайнерське рішення, щоб не робити зайвих швів. А ви що думаєте з цього приводу?

Спочатку мене це збентежило, але потім подумала, що ні одна підкладка не знімна, і її окремо від речі не випереш, так який сенс в ній? І заспокоїлася, в кінці кінців. Пальто все одно зручне.

Розмір

З розміром треба бути обережніше. Я брала S, але на мої параметри потрібно було брати M. Рукава трохи короткуваті. І трохи тисне. Під водолазку сідає без проблем, але під теплу кофту не підійде. Щоб не було видно, що коротке пальто, я взяла водолазку в тон з ним. І вуаля! Тепер здається, що так і було задумано, тому що виглядає гармонійно.

Мої параметри

  • Груди 86см
  • Талія 64см
  • Зріст 168 см

Висновок

Шикарне Пальто! Я закохалася в нього. Ношу і буду носити! Це любов з першого погляду. Рекомендую!

Посилання на пальто: aliexpress.com/item/32889

P. S

Ще в Inman я купувала пухову куртку і кофтинку. Якщо не полінуюся, то напишу і про них. Відразу зазначу, що якість чудове, але з розміром знову ж промах. Так що зверніть увагу, що речі в цьому магазині маломерят. Розміром потрібно приділити особливу увагу.