У цій статті я розповім про те, як змінити або додати нову адресу доставки, а також як не помилитися з його вибором під час покупки.

Розглянемо ситуацію. Ви переїжджаєте на літній час в інше місто, але все одно хочете купувати з Алі. Як зробити, щоб посилки приходили на ваше нове місце? Просто змінити адресу доставки на Алиэкспресс.

В першу чергу увійдіть у свій профіль. У верхньому-правому куті сайту, поруч з іконкою чоловічка є Мій Алиэкспресс.

Після відкриття ви побачите сторінку вашого профілю. Тут зберігаються всі ваші дані, зокрема й адресу, куди будуть приходити всі покупки.

Натискаємо на «Адреса доставки», і переходимо на відповідну сторінку. Якщо ви вже вводили будь-яку адресу, то він тут з’явиться.

Якщо на нинішній адресу ви вже не будете нічого замовляти, то раджу його видалити. Є ймовірність, що ви його випадково потім виберіть. Ще його можна редагувати.

Для введення нової інформації, потрібно натиснути на помаранчеву кнопку “Додати нову адресу “ Після відкриються поля для введення даних.

Заповнюємо правильно поля, з достовірними даними. Якщо інформація буде неправильною, то ви не отримаєте свою довгоочікувану покупку. Пишемо все латинськими літерами, як в закордонному паспорті.

Якщо ця адреса стане постійним і на нього ви будете отримувати основну частину посилок, то рекомендую поставити галочку поруч із «Встановити за замовчуванням». При кожному новому замовленні, в першу чергу буде відображатися саме він. Якщо ви захочете його поміняти, то оформляючи замовлення, ви можете вибрати інше місце проживання. Для завершення цього етапу, натискаємо кнопку «Зберегти». Зверніть увагу, що адреса за замовчуванням буде відображатися в червоному квадраті.

Тепер ви зможете без праці змінити адресу доставки на алиэкспресс, і не боятися, що посилка прийде не туди.

P. S

Якщо не розібралися, де це все міняється, то ось пряме посилання: log.aliexpress.com/shipping-adress

А чи знаєте ви?

Адреса отримання товару і місце, де ви прописані, можуть не збігатися, оскільки посилки видаються тільки по Імені та Прізвища, більше нічого не звіряється. Це говорить про те, що ви можете отримати замовлення навіть на відпочинку, де небудь в Таїланді, якщо правильно вкажете місцезнаходження, і якщо будете там досить довго, що б вона встигла прилетіти.