Сьогодні буде досить велика тема про купони і знижки на Алиэкспресс. Я розділю її на кілька частин. Для початку ми розберемося які купони існують, де їх взяти і як ними користуватися.

На Алиэкспрессе є 5 видів купонів. У змісті вони всі перераховані. Так що підемо по порядку.

1. Купони Алиэкспресс

Їх ви можете отримати від Алі за певні заслуги. Наприклад, граючи в чергову гру в парку розваг, в додатку. Також його можна виграти, беручи участь в різних акціях на Алі. Цей купон діє на всі товари, крім тих, що Tmall. Там є свої купони, які призначені тільки для цього розділу.

Всі купони від Алі ви знайдете в меню вашого профілю у вкладці «Мої купони».

Якщо купон червоний, значить він активний. Якщо сірий, значить минув. Як бачите, на даний момент активних у мене немає.

2. Спец купони на Алиэкспресс

Можна отримати в магазинах, обмінявши на монетки. Або безпосередньо у Алиэкспресс через моб. додаток. Під час розпродажів деякі магазини самі їх роздають, щоб заманити покупців.

Спец купони бувають номіналом тільки в 2$. Але можливо застосувати кілька спец-купонів на одну покупку, якщо продавець це дозволяє.

Цей вид купона приймають не всі продавці.

Як зрозуміти приймає магазин спец купон?

1. Перший спосіб

Відкриваємо сторінку товару і під кнопками «Додати в Корзину» і «Купити Зараз» дивимося, якщо є такий значок.

Щоб придбати такий купон, нажмаем на «Отримати спецкупон». Після цього відкриється вікно, де буде запропоновано обміняти монетки. На 2$ коштує 20 монет. Якщо вони у вас є, сміливо міняйте.

2. Другий спосіб

Перевіряємо, якщо магазин приймає спецкупоны. Заходимо на його сторінку в розділі «Акції» дивимося, якщо є така інформація. У разі, коли продавець не приймає, тут про них нічого не буде згадуватися.

3. Купони продавця

Всі доступні купони з усіх магазинів ви можете побачити тут

https://coupon.aliexpress.com/

В кожному магазині є вкладка «Акції», де виставляються товари, які зараз йдуть зі знижками. На цій сторінці ви зможете знайти купони, які зараз доступні. Не забудьте, що їх ви зможете застосовувати лише у конкретного продавця.

Купони, які у вас є, можна переглянути в меню вашого аккаунта, у пункті «Мої купони» в підрозділі «Купони продавця». Дивимося на скрін.

4. Мобільні купони

Можна отримати під час різних акцій. На відміну від інших купонів, можна використовувати тільки в програмі Алі. Вони не відображаються на звичайному сайті. Якщо у вас такі є, значить, вони будуть доступні в розділі «Мої купони» у підпункті «Купони Алиэкспресс» в мобільному додатку.

Це виглядає ось так:

Видно, що вони нічим не відрізняються від інших купонів, однак, у графі статус, в дужках написано, що використовується лише у додатку»

Тут можна отримати багато цікавих купонів, які будуть працювати і в звичайній версії сайту. Про це читайте мою статтю про «Всі способи отримання купонів в додатку»

5. QR купони

Даний вид купонів ви майже не знайдете ніде. Його вам може дати тільки продавець. В якості компенсації, за будь-які збитки, або якщо ви перемогли в якомусь конкурсі.

Звертайте увагу, коли відкриваєте посилки, іноді продавці кладуть в якості подарунка папірець з QR купоном. Його ви зможете сканувати за допомогою вбудованого QR сканера в App від Aliexpress.

На цьому поки що зупинимося. Продовження цієї теми ви можете прочитати в наступній статті. Там я пояснюю, як комбінувати декілька купонів для однієї покупки.