Сьогодні я вирішила привнести щось нове в свій блог. З цього дня з’явиться нова рубрика, у якій я буду підбирати образи зірок і відомих особистостей, за допомогою товарів з Алі. Звичайно ж зірки не одягаються на Алиэкспресс, і їх одяг коштує в десятки разів дорожче, ніж звичайні люди можуть собі дозволити. Але на Алі завжди можна знайти копії або схожі речі. Чим власне я і буду займатися в даній рубриці.

У своїй першій статті я вирішила розібрати один з образів Аннабель Флер. Це не випадково, адже вона для мене є іконою стилю. Мені дуже подобається те, як вона підбирає речі! Про супер фотографіях я вже мовчу! Якщо такий тип статей вам сподобається, то я ще не раз буду робити підбірку на основі її стилю.

Я, так само як і Аннабелль, великий шанувальник пальто. Тому мене і привернув цей образ. Тут присутній дуже класне картате пальто в нейтральних тонах. Образ вийшов комфортним і стильним, при цьому залишається повсякденним. Вона скомбінувала PU штани з чорною водолазкою і накинула на себе гарне пальто. Здавалося б, поєднання зовсім звична, адже майже кожна дівчина так одягається, і для цього не потрібно особливо витонченого смаку. Однак, як кажуть, диявол криється в деталях. Стиль закріплений крутими кросівками від Адідас, шикарною сумкою від Шанель і окулярами від Ray Ban.

Скільки коштують брендові речі Аннабель Флер

На жаль, назву виробника пальто ніде не згадується, проте ціну на нього я все ж знайшла в одному інтернет магазині, який вона сама рекламувала.

  • Пальто – 248$
  • Водолазка – 29$
  • Штани з шкіри PU – 30.99$
  • Кросівки – 100$
  • Окуляри Ray Ban з прозорими лінзами – 168$
  • Сумочка від Шанель (Gabrielle Chanel Hobo Bag) – 3 600$
  • Разом – 4 176$

І це ціна без прикрас. А вони теж не мало додадуть до суми! Та точну вартість її кросівок мені не вдалося знайти. Цифра приблизна. Погодьтеся загальна сума значна. Тим більше для щоденного вбрання. Найдорожчим виявилась сумочка від Шанель, але без неї образ вже не той, тому її не можна викреслювати.

Підбірка образу з Алиэкспресс

А тепер знову вдамося до улюбленого Алі. Подивимося, яку ціну він нам запропонує. Впевнена, що вийде значно дешевше. Думаю, що не на всі речі будуть копії, але можна підібрати щось максимально схоже.

Пальто

Я знайшла багато підходящих моделей, але зупинилася на одній, яка схожа за фасоном.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Водолазка чорна

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

PU штани

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Кросівки, схожі на Adidas

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Окуляри, схожі на Ray Ban Aviator

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Копія сумки Шанель (Gabrielle Chanel Hobo Bag)

Це хоч і копія, але шкіряна сумка теж.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Разом — 150$

У загальній вартості, цей образ з Алі, вам коштуватиме близько 150$. Хороша економія, чи не правда? Зовні вийшло нітрохи не гірше. Однак не варто забувати, що копії брендів не зрівняються з Оригіналами, так само як і те, що ціна брендових речей завищена за рахунок імені бренду.

Вибирайте речі по своїй кишені. І головне пам’ятайте, у питанні стилю, головне не гроші, а чи є у вас смак чи ні!

P. S

Пишіть в коментарях, чи сподобалася вам така підбірка і варто робити ще. Для мене дуже важливо, що ви думаєте з цього приводу. Також підписуйтесь на мої соц. мережі та діліться цієї страницкой зі своїми друзями.

Всім дякую. Ваша Milk Shake.