Усім привіт мої дорогі. В минулому огляді я вам розповідала про каблучку, яка купила по знижці. Я згадала про те, що купувала його разом з кулоном і сережками. Отож, сьогодні мова піде про те самому кулоні. Спробую викласти все коротко і по справі. За кулон я заплатила дуже мало, так як купувала його зі знижкою в день народження Алиэкспресс. На момент покупки його реальна ціна була $2,80. Можна сказати копійки. А за рахунок купона, який я використовувала, вийшло взагалі $1,30.

Підвіска просто шикарна. Я в неї закохалася без пам’яті. Виглядає на шиї дуже витончено. Її розмір разом з каменем 1.1*1.9 див. В описі товару написано, що замість каменю використовується Австрійський кристал. І я в це вірю, тому що в напівтемряві блищить не гірше, ніж діамант. А взагалі сам камінчик нагадує цитрин. Основа для камінчика красиво і акуратно оброблена. Навколо основного каменю розташовуються інші більш дрібні прозорі камінці — фіаніти. Виглядають дуже гармонійно і красиво.

Важко сказати з якого металу зроблена ланцюжок. В опис написано мідь, а насправді виглядає як срібна, і на ній стоїть штамп S925. Швидше всього, що ланцюжок посріблена. Її довжина становить 47 сантиметрів. Не довга й не коротка. Ідеальний розмір для підвіски.

Лобстер досить щільно закривається. Щоб його відкрити, потрібно застосувати зусилля. Так що за кулон можна не хвилюватися. Точно не загубиться.

Все так красиво і акуратно зроблено, що це майже ювелірна робота. Вага підвіски я не міряла, але вона не важка. На шиї не відчувається. Хіба що якщо у волоссі не заплутається =). Ношу цю підвіску вже досить довго. Більше місяця. І нічого не стерлося, камінчики на місці, все як у первозданному вигляді. Милася під душем, не знімаючи її. Не заіржавіла і не почорніла і навіть не потьмяніла. Це говорить про високу якість роботи і матеріалів.

Дуже задоволена цією покупкою. Якщо кулончик вам сподобався, то раджу його придбати. Виглядає шикарно. На всі тисячу баксів. Ну ладно, на сто точно)

Ось ссилочка на підвіску: ru.aliexpress.com/item/32764342970