В продовження теми про товари для будинку з AliExpress хотілося б поділитися посиланнями на такі корисні речі, як органайзери. Вони чудово вливаються в інтер’єр і допомагають розподілити безліч предметів в одному місці.

Для білизни

Перше місце, де потрібно організувати речі, це спальня. Завалюючи одягом великі шафи, ненароком можна втратити безліч дрібних, але потрібних речей. Наприклад, ті самі улюблені шкарпетки з зайчиками, або красивий краватку, подарований на день народження. Щоб не відбувалося постійних втрат, допоможе органайзер для білизни.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для іграшок

Дитяча кімната часто буває тим місцем, де загубитися може навіть сам дитина. Море іграшок по всій підлозі і накалившееся нервовий стан батьків ось-ось призведе до вибуху. На допомогу прийдуть класні і милі шухлядки. Думаю, дитині сподобається не тільки розкидати свою колекцію іграшок, але також і збирати назад.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для брудної білизни

Ванна кімната – це та частина будинку, де відбуваються основні процеси кругообігу предметів. Їх буває така кількість, що не встигаєш розібрати! На зміну стандартним кошики для білизни можна придбати незвичайний варіант, що розділяє світлі і темні речі один від одного. Сортування перестане займати багато часу.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для косметики

Відмінним придбанням буде органайзер настільний, щоб не змушувати полиці біля дзеркала або краю ванною засобами для догляду. До речі, його можна використовувати і для канцелярського приладдя.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для ватяних дисків

Не менш корисним виявиться контейнер для ватяних дисків. Для свого інтер’єру можна підібрати на свій смак і колір, так як Алиэкспресс рясніє їх різноманітністю.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для ліків

В будь-якій сім’ї завжди знайдеться пара ліків. Але часто вони знаходяться в неналежних місцях для зберігання, що може призвести до псування препарату. Тому придумали спеціальні коробочки, в яких можна акуратно розкласти всі таблетки по своїх місцях. Це допоможе у критичній ситуації їх легко знайти.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для кабелів

Не менш важливим є зберігання зарядних пристроїв та проводів. Органайзери на блискавці з кишенями і кількома відділеннями захистять атрибути техніки від дітей і тварин. А також від випадкового пролиття води.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для навушників і карт пам’яті

Також зручні компактні органайзери для навушників і плеєрів. І ніяких заплутаних дротів в кишенях одягу!

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Для біжутерії

Прикраси теж треба десь зберігати. З цим чудово справляються невеликі скриньки, де можна розкласти всю колекцію біжутерії. На туалетному столику звільниться простір від купи коробочок і, відповідно, зменшиться час вибору аксесуара.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Органайзери для документів і важливих речей

Організація документів важлива не менше, ніж організація будь-яких інших речей. Зручні гаманці для зберігання завжди будуть під рукою, як вдома, так і в поїздці.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Такі прості предмети дуже значущі для сучасної людини. Суспільство надає усе більше продукції, та порядок стає чимось з розряду фантастики. Робіть своє життя простіше і затишніше, а з цим зникнуть і проблеми в житті.

Автор: Лілія Авдєєва