Всім привіт. Вирішила, що давно не робила збірки магазинів. Довго думала, що ж можна написати. Ідея прийшла сама по собі, коли подивилася на коробку з-під взуття, яка лежить у мене під ялинкою. Я згадала, що жодної статті про жіночі взуттєві магазини у мене на сайті немає. Мені здається, що ця сама болюча тема покупок через інтернет. Дуже складно придбати на Алиэкспресс взуття, про яку потім не будеш шкодувати. Вічно щось не так. То якість невдале, то сервіс поганий. Я вирішила полегшити ваше завдання, і допомогти вам в пошуках хороших перевірених продавців.

Всі магазини з цієї збірки мають статус «Надійного бренду»

Цей ТОП складався в залежності від кількості продажів і рейтингу. Беруть участь тільки продавці від 1000 проданих товарів та з оцінками вище 98,0%. Порядок розташування в Топі залежить від цих чинників.

10. Steinmeier

Під 10 номером, розташувався магазин з дуже гучною назвою «Steinmeier». Завдяки йому, можна подумати, що взуття виробляється де-небудь у Німеччині. Але ні, шиють її в Китаї, як і весь товар, який продається на Алі. Основний стиль продукції, це Ретро. Вона створюється в ручну висококваліфікованими працівниками. Майже всі пошита з натуральної шкіри. Ціни щедрі, від $28.

Рейтинг 98.1%
К-сть продажу 1 483

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

9. YALNN

Тут продається більш класичне взуття. В основному туфлі. Колірна гамма обмежується нейтральними і пастельними тонами. Іноді можна зустріти моделі червоного кольору. Основний матеріал виготовлення — поліестер. Цінова політика: скромна.

Рейтинг 98,3%
К-сть продажу 1 248

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

8. xammep Official

Вони торгують як шкіряним взуттям, так і з штучних матеріалів. Тут ви знайдете широкий вибір стилів, кольорів і дизайну. Ціни дуже привабливі. Сервіс магазину на хорошому рівні і товар відмінної якості. Захоплені відгуки покупців підтверджують цей факт.

Рейтинг 98,7%
К-сть 2 533

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

7. Bacia

Я думаю, що немає жодної дівчини, яка активно користується Алиэкспрессом і не чула про цьому магазині. І це не дивно, адже він продає відмінну стильну взуття, і просуває її всіма можливими акціями. Bacia самі виробляють свої товари. Тут ви знайдете як взуття з справжньої шкіри, так і з синтетичних матеріалів. Однак будьте впевнені, і в тому і в іншому випадку якість хороша. Цінова політика: нещадна для чоловічого кишені =)

Рейтинг 98,4%
К-сть продажу 3 603

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

6. Tastabo

Я сміливо можу заявити, що цей шоп продає незвичайні і цікаві моделі жіночого взуття, які я коли-небудь бачила. Вони яскраві, сміливі, і як багато кажуть, дуже зручні. Палітра фарб варіює від яскравих квітів до нейтральних. Тільки ця компанія змогла поєднувати непоєднувані кольори. Я закохалася в товари з цього магазину. Вони спеціалізуються на виготовлення продукції з натуральної шкіри.

Рейтинг 98,8%
К-сть продажу 3 154

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

5. Pasoataques

Цей магазин відрізняється від всіх своїм товаром, адже він спеціалізується на домашньому взутті. В принципі він не повинен був опинитися в нашому списку, однак взуття є взуття, і не важливо де ви ходите. Весь асортимент неймовірно милий, і ….. Неможливо пройти повз них, і не захотіти чого-небудь придбати. Для кімнатних капців ціни дорогі.

Рейтинг 98,9%
Кількість продажів 3 174

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

4. INOE CREATE GLAMOUR

Цей шоп є улюбленим багатьма блогерами. По-перше, він відрізняється неймовірною якістю і гарним сервісом. Так само він дуже щедрий. Часто розігрує відмінні купони. Їх коник, це зручна повсякденне взуття. Останнім часом їх товар разбавился теплими зимовими уггі, які стали хітами продажів, і підняли на новий рівень цей магазин.

Ціни: Не показуйте чоловіка =)

Рейтинг 99,4%
Кількість продажів 2 397

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

3. SHUANGHUIYAN

Нарешті ми дійшли до продавця з найвигіднішими цінами і неймовірно гарною взуттям. Тисячі покупців не можуть помилятися. Тут ви можете придбати як шкіряне взуття, так і з поліестеру. Вони самі виробляють свою продукцію.

Рейтинг 98,7%
Кількість продажів 5 428

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

2. Bassiriana

Ще один популярний магазин, який давно себе зарекомендував. Їх спеціалізація: натуральна шкіряне взуття. Продають від літніх балеток до зимових чобіт. Увесь товар найвищої якості. Рівень сервісу відповідає ціновій категорії, яка, до речі кажучи, немаленька.

Рейтинг 98,9%
Кількість продажів 3 189

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

1. STQ Offical

Нашим лідером став магазин під короткою назвою «STQ». Саме він переміг у категорії «кращий магазин взуття на Алиэспрессе» за версією alimshake.ru. До цього ми прийшли виходячи з високих оцінок і кількості продажів. У продавця присутній недорогий і ходової асортимент. Товари тут продаються на всі сезони і різних стилів.

Ціни: щедрі.

Рейтинг 99%
Кількість продажів 5 088

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Рада

Коли купуєте взуття на Алиэкспресс, звертайте увагу на її розміри. Дуже часто вони не збігаються з нашими. Найкращий спосіб не помилитися, це виміряти свою стопу в сантиметрах і подивитися в описі товару таблицю розмірів, і яка довжина їм відповідає.

P. S

Якщо вам сподобалася моя добірка, не поспішайте закривати сторінку. Ви можете подивитися статтю «ТОП-10 брендів сумочок з Алиэкспресс».