Сьогодні розглянемо особистий кабінет Алиэкспресс. Тут знаходиться інформація, пов’язана з вашим аккаунтом. Ви можете керувати своїми замовленнями і відстежувати їх статуси, подивитися наявні купони і можливі знижки, управляти відгуками і переглядати речі, додані до обраного. Ця тема дуже обширна, тому я розділю її на кілька статей. У цьому матеріалі буде короткий опис кожного пункту вашого профілю.

Що б зайти в аккаунт з головної сторінки або зі сторінок пошуку, натискаємо на вкладку «Мій Алиэкспресс».

Після цього нас перекине сюди:

Так виглядає ваш профіль. Крім «Лівого Меню», до особистого кабінету відноситься вкладки з «Верхнього меню» на червоному тлі:

  • Мій Алиэкспресс
  • Мої замовлення
  • Повідомлення
  • Мої бажання
  • Улюблені магазини
  • Налаштування профілю

Мій Алиэкспресс

В верхній частині сторінки є блок, де розташовується ваша аватарка і ім’я, вказане під час реєстрації. Поруч ваш рейтинг. У моєму випадку, це — А3. Це рейтинг клубу Алиэкспресса, як він формується і від чого залежить, я розповім далі у розділі «Клуб Алиэкспресса»

Під ім’ям знаходиться Рейтинг покупця. Він складається з того, що продавці пишуть про вас і вашу співпрацю з їх магазином. Не тільки ви можете писати коментарі до покупок, але і продавець має можливість відповісти вам тим же. Він може написати про вас як про покупця. Якщо ви поводилися некоректно, будьте впевнені, він відзначить цей факт. Якщо по відношенню до вас буде багато поганих коментарів, то швидше за все вас заблокують. Не обов’язково що кількість відгуків збігалася з кількістю покупок. Так само як ви не на всі покупки залишаєте відгуки, продавець може нічого не писати про вас. В моєму випадку я отримала 93 відкликання, а покупок у мене в 5 разів більше.

Поруч з рейтингом є пункт «Непрочитані повідомлення». Тут відображаються всі повідомлення, які ви не прочитали.

Відстеження посилок.

Якщо у вас немає цього блоку, значить, ви на даний момент не маєте активних замовлень. Інформація тут береться з даних кожної покупки. Тут відображаються тільки ті посилки, отримання яких не підтверджено. Найстаріша інформація знаходиться в перших рядах, чим новіша інформація, тим вона розташована нижче. Що б побачити всі актуальні оновлення, потрібно натиснути «Показати ще».

Улюблені магазини

Тут ви побачите останні 2 крамниці, на які ви підписалися. Так само як і в основній вкладці можна подивитися останні оновлення магазинів, лідерів продажів і лоти зі знижками.

Ви недавно дивилися

Думаю тут і без пояснень зрозуміло, що тут відображаються останнє, що ви розглядали на сайті.

Рекомендації для вас

В ідеалі тут повинні з’являтися товари, які нібито вас зацікавлять. Вони повинні формуватися виходячи з того, що ви шукайте і додати в обране. Але судячи з усього, зараз відображається тільки оплачувана реклама магазинів. Я жодного разу не шукала, не переглядала, і не додавала в обране спинеры, це багато про що говорить.

Все, що ми зараз розглянули, розташоване на сторінці у Верхньому Меню» у вкладці «Мій Алиэкспресс». Інші пункти цього меню ми будемо вивчати в інших статтях, тому що кожна з них має свої додаткові меню і безліч різної інформації, яку важко описати коротко.

Тепер перейдемо до огляду «Лівого Меню»

Мої замовлення

Тут є всі замовлення, які ви робили. Можна побачити все, що ви купили: те, що ще в дорозі, що вже настав, або навіть те, що видалено. Так само, для зручності, є фільтри з пошуку оформлених покупок.

Управління Відгуками

Якщо ви не залишили відгук відразу, то ви зможете зробити це пізніше натиснувши на цю вкладку. Після чого відкриється сторінка, де ви побачите всі ті замовлення, про яких ви нічого не писали. Тут же є те, що продавець написав про вас.

Мої купони

Тут будуть знаходитися всі ваші купони для настільної версії сайту. Купони, які лунають лише для мобільної версії, тут не відображаються. Існують 4 види купонів:

  • Від Алиэкспресс

  • Від продавців

  • Спец купони

  • Купони мобільної версії.

Клуб Алиэкспресс

Цей розділ з’явився зовсім недавно. Тут кожен покупець може дізнатися свій купівельний рейтинг. Він складається з бонусних очок, які ви отримуєте завдяки деяким діям на Алі. Їх можна отримати за покупки і за відгуки до придбаних товарів. Зараз існує тільки 4 рівні від А1 до А4. Кожному рейтингом присвоєні деякі привілеї. Наприклад, для покупця А3, існує кілька ексклюзивних привілеїв, які доступні тільки цим рейтингом, тим, що вище нього.

Сторінка Клубу виглядає так.

Ви недавно дивилися

Тут ви побачите товари, які були переглянуті останнім часом. Плюс тут у тому, що все відсортовано по днях ваших переглядів. Існують і інші фільтри для пошуку потрібного товару. Тепер вам буде простіше знайти те, що ви забули додати у свої бажання.

Адреси доставки

Тут знаходяться адреси доставки, на які будуть відправлятися замовлення. Тут же є можливість редагувати, додавати або видаляти їх. Як це зробити ви можете почитати в цій статті.

Зміна пароля

Думаю, тут все зрозуміло без зайвих слів. Однак не все так просто як на перший погляд здається. Натиснувши на цей пункт меню, нас перекидає в одну з головних вкладок «Налаштування профілю». Тут можна не тільки змінити пароль, але і аватарку, електронну пошту і деякі дані про себе. Ще тут відображаються всі ваші передплатники, підписки і огляди, якими ви поділилися.

Manage reports

Цей пункт створений для скарг на недобросовісних продавців, які хочуть просунути свої продукти незаконними шляхами, наприклад: підозріло низькою ціною або розташуванням товару не в той розділ. Або їх сторінка нагадує шахрайську. Це, звичайно, корисно, але якщо скаргу можна було писати на рідній мові, то боротьба з шахраями була б набагато ефективніше. На жаль, скарги приймаються лише Англійською.

Поліпшити переклад

Зовсім недавно Алі почав боротися зі смішними перекладами, які вже не один рік нас веселять. Тепер ми все частіше зустрічаємо більш очеловеченные назви товарів російською мовою. Це відбувається завдяки цій функції. Натиснувши сюди, ви потрапите в інший розділ, де зможете допомогти Алі з перекладом продукції. За допомогу в перекладі ви отримаєте купони. Зараз мені невідомо які саме доступні для лідируючих учасників цього проекту.

Я постаралася зробити огляд особистого кабінету і описати кожен пункт окремо так коротко і зрозуміло, як тільки змогла. Більш детально по кожному розділу дивіться у відповідних статтях. Якщо якогось огляду ще немає, то не впадайте у відчай. Найближчим часом я його обов’язково напишу.