Влітку очікується багато нових трендів. Що залишиться в моді з минулорічного сезону, а що-то пропаде на довгий час. Тема дуже широка і в одну статтю не поміститься. На кожен тренд вийде окрема добірка. Так буде набагато простіше освоїти нову інформацію і визначитися з вибором.

Тренд літа 2018 «Летять силуети»

Дизайнери вирішили залишити позаду стиль Оверсайз. Тепер перевага віддається суконь, які підкреслюють жіночність і елегантність. Популярні будуть легкі повітряні тканини з ніжними відтінками і квітковими принтами. Для таких суконь характерний «А» силуетний крій з глибоким розрізом на одному або обох стегнах. Ще одна відмінна риса це багаторівневі спідниці. Гола спина або тонкі лямки можуть стати родзинкою для цього наряду. Вітається асиметричний крій.

«Летять силуети» створюють ефект легкості і паряться ходи, чим і заслуговують на таку назву. Однак ефект ширяючого шлейфу вийде тільки з сукнями довжиною від колін до підлоги.

Підбірка суконь з Алиэкспресс

Більшість таких суконь, що є на Алі, схожі один на одного. Мені було дуже складно обрати 10 різних моделей. Але все ж я спробувала це зробити, щоб показати вам найкраще з цього тренда. Мої смаки можуть відрізнятися від ваших, але не забувайте, що попереду буде ще багато подібних збірок. Можливо, в наступний раз я знайду те, що вам виявиться до душі. Зрештою, я базуюся на тренди світових дизайнерів, хто ми такі, щоб сперечатися з модою =)

Я зібрала вбрання для різних випадків, але більшість з них — Кежуал. Все-таки цей тренд більше підходить під нього.

Подивитися на алі

Подивитися на алі

Подивитися на алі

Подивитися на алі

Подивитися на алі

До цього сукні у мене особлива любов, тому що воно висить у мене в гардеробі. На своєму досвіді я знаю, наскільки воно круте легке і якісне. Раніше я писала відгук на це плаття. Купила його саме в цьому магазині, на який веде посилання.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Підбірка невелика, але ви точно знайдете те, що вам сподобається. Не забудьте закинути річ у кошик. І не відкладайте покупку в довгий ящик. Літо скоро настане, і сукня має встигнути прилетіти. Кращий час для покупки це прямо зараз =)