Дуже часто мені трапляються цікаві товари, на які я роблю закладки, щоб можна було придбати їх пізніше. Ось з них і буде складатися наш Топ. Кожен з них по-своєму корисний і може стати невід’ємною частиною вашого будинку. Товари не розподілені по місцях. Так що ви вирішите самі для себе, яка з цих речей буде для вас більш актуальна. І так приступимо. Топ-10 корисних товарів для дому з Алиэкспресс.

Тестер води Xiaomi

Такий тестер може стати в нагоді як вдома, так і в поході, якщо ви вирішили випити водички з джерела. Він аналізує воду на наявність живих організмів, важких металів і солей. За підсумком аналізу видає одне загальне числове значення. На таблиці нижче можна подивитися яке значення прийнятно для пиття води.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Тримач для швабри

Начиння для прибирання потрібно десь зберігати. І навіть, якщо у вас комора, де це все лежить, набагато зручніше мати такий держатель, ніж кожен раз ставити і брати з підлоги потрібну річ.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Полиці для холодильника

Який би великий не був ваш холодильник, завжди не вистачає місця для зберігання всякої дрібноти. З цим впораються такі маленькі висувні полички, які підійдуть абсолютно під будь-яку модель.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Бездротовий дверний дзвінок

Часи, коли до дверного дзвінка потрібно було підключати проводи залишилися позаду. Кнопка працює без батарейок, а сам дзвінок включається в розетку. Дзвінків може бути два. Встановіть у різних місцях квартири, і буде скрізь добре чутно сигнал. Можна міняти мелодії, і регулювати гучність.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Самовулканизирующаяся стрічка

Якщо у вас десь лопнула труба, то це не проблема. Замотайте цією стрічкою, і навіть тиск води її не прорве. Крім того, можна ізолювати звичайні дроти, і це буде набагато ефективніше, ніж звичайної ізоляційною стрічкою. Ця стрічка набагато міцніше і потужніше.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Органайзер для дрібниць

У всіх вдома є купа різної дрібниці. Це справжня біда придумати, де її зберігати. З допомогою такого органайзера ваша проблема буде вирішена. Дівчата можуть зберігати свою біжутерію, або інший дріб’язок типу бісеру. Також можна складати різні гаєчки, шурупчики і болтики. Все буде акуратно розкладено і, при необхідності, швидко, доступно.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Універсальна пробка для пляшок

Коли залишається вино або який-небудь інший алкоголь, то завжди постає питання, чому ж закрити пляшку. З такою пробкою ваша проблема буде вирішена. Дерев’яну пробку можна викинути і використати це універсальний пристрій.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Фурминатор (щітка для чищення шерсті тварин)

Звичайні щітки не так добре справляються як це чудо пристосування. Після звичайної чистки на вашому вихованцеві все одно залишається шерсть, яка вже випала, але ще щільно тримається. Пізніше вона прикрасить ваш килим або диван. Але з таким фурминатором ви забудете про цю проблему. Добре підходить як для кішок, так і для собак.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Електронна мірна гуртка ваги термометр

Як часто на кухні вам потрібна мірна гуртка? А маленькі ваги або маленький термометр? А що якщо це все буде в одному девайсі? Дуже корисний пристрій для кухні. Сценарії застосування можна розписувати дуже довго. Якщо ви часто готуєте на кухні, то оцініть цей витвір

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Вакуумний пакувальник для продуктів

Частенько після трапези залишаються недоїдені продукти. Цей пакувальник викачує все повітря з пакета. Ви можете поставити їжу в холодильник і вона збережеться набагато довше, ніж просто загорнена у щось.

В комплекті продавець обіцяє 15 пакетиків. Але ви можете придбати їх скільки потрібно окремо.

ПОДИВИТИСЯ НА АЛІ

Ось і підійшов до кінця мій ТОП товарів для дому. Це не перша статті в такому стилі. Ще можете подивитися підбірку незамінних товарів для кухні і не менш гарну статтю з корисними дрібницями для дому. Там теж є багато цікавого.

Якщо вам сподобалося, то підписуйтесь на мої сторінки в соціальних мережах та діліться цією статтею зі своїми друзями =)