Привіт читачам мого блогу. В даному пості я з’явлюся перед вами в іншому — справжньому вигляді. Тому прошу вас, якщо ви вразливі або бридливі, не дивіться далі, так як ви побачите мою шкіру справжню — як вона є, без косметики і фотошопу. А ті, хто так само страждають як я від проблем зі шкірою, запасіться терпінням і прочитайте статтю до кінця. Сподіваюся, для вас вона буде корисна, і даний продукт допоможе вам, так само як і мені.

Передісторія

Моя історія почалася давно. Коли мені виповнилося 16 років, з’явилися перші недуги з шкірою. Я не можу сказати, що це було через гормонального фону, оскільки, почала дорослішати я вже років у 13. А от шкіра почала страждати вже до 16 років. Тоді ж я сильно поправилася, на це вплинула зміна навчального закладу. Я перейшла в коледж, їдальні там не було, але за то було кафе, де продавалася всяка гидота, якої в той період я харчувалася. Все це сильно вплинуло на мою шкіру. На той момент червоних прищів у мене не було, але за то шкірний покрив нагадував наждачку. Купа дрібних підшкірних прищів, від яких неможливо було позбутися. Тоді була підозра на демодекоз (не гуглите це слово). Це дрібні підшкірні кліщі, які можуть передатися від тварин. Як виявилося пізніше, демодекозу у мене не було. Що значно полегшило ситуацію.

На жаль хороших фахівців і косметологів, яким я могла довіритися, у нас в місті не було. Тому я лікувалася тими засобами, про які дізнавалася в інтернеті. Один з цих препаратів був Зинерит. Так, він мені допоміг. Визволив від дрібних докучливих підшкірних прищів, але хто ж знав про те, що він прискорює всі процеси. І це стосується не тільки їх зникнення. Якщо у вас десь глибоко під шкірою є прищ, то замість того щоб він дозрів через два роки, він дозріє через місяць. Щоб позбутися від шрамів, потрібно, щоб він дозрів, а потім зник. Тоді мене і покрило червоними прищами. З тих пір вони все з’являються і не дають мені спокою. Я думаю, що крім поганого харчування, так само вплинула спадковість. У мого тата завжди була погана шкіра з розширеними порами і чорними крапками.

З того моменту як у мене почалися проблеми минуло 9 років. За цей час я пройшла різні процедури і пробувала дуже багато засобів для очищення і поліпшення шкіри. Але, на жаль, жодна з них не дало доброго і довгого результату. Не буду більше мучити і перейду до розповіді про те для чого я почала писати цей пост. Нещодавно я отримала посилку з деякою китайської косметикою. Серед них була пінка для вмивання від Soon Pure. Я вже пробувала кошти від цього виробника, і залишилася дуже задоволена. Тут є огляд на гідрогелеві патчі для очей від цієї ж фірми.

В силу того, що мені мало що допомагало впоратися з прищами, я не вірила що пінка мені допоможе. На щастя я помилилася.

Якість

Пінка відмінна. У неї все добре, починаючи від дизайну упаковки і закінчуючи безпосередньо самим дією на шкіру. Почну з упаковки. Відразу виникає відчуття, що в твоїх руках хороший і дорогий продукт. Дизайн ніжний і витончений, без зайвих деталей. Все коротко і змістовно, правда на китайському =) А цей блакитний м’ятний колір тюбика просто шикарний. Тюбик дуже м’який, завдяки чому консистенція без проблем видавлюється в потрібній кількості. Вага невеликий, всього 100 грам, але його вистачить на довго, так як для вмивання вистачає двох маленьких горошин кошти. Кремоподібна консистенція. При контакті з водою відмінно піниться. Виходить дуже ніжна пінка, яка ретельно і дбайливо очищає пори. За допомогою неї можна змивати навіть саму стійку косметику. Запах приємний і дуже легкий. Ну а найголовніше гідність, це результат.

Тут навіть слова зайві, просто подивіться.

Так як я не чекала, якогось ефекту, я не сфотографувалася до початку застосування. Перше фото, це через три дні використання, друге — через 5 днів. У перші дні результат так само був. Пішли самі великі й червоні прищі.

Фотографії зроблені в різний час дня, тому трохи не збігаються за кольором освітлення. Так само я не змогла повторити ракурси ідеально, але дуже постаралася.

Права щока

Перше фото після 3 днів застосування, друге фото після 5 днів.

Ліва щока

Перше фото після трьох днів використання, друге після п’яти днів.

Вид спереду

Перше фото після 3 днів застосування, друге фото після 5 днів.

Чи є результат?

Особисто я бачу зміни в кращу сторону. У реальності це ще більш помітно.

Цей продукт відмінно впорався з великими прищами і з деякими дрібними підшкірними. Свіжі прищі видаляє без проблем, однак ті, що старші, які мають тверду консистенцію, з ними він справляється важче. Але я не втрачаю надії, що він мене і від них врятує.

На фото представлена шкіра без косметики і кремів. Будьте впевнені, що результат справжній і нічого не прикрашене. Я дуже сподіваюся, що цей пост був корисний, і що вам це засіб так само допоможе, як і мені.

Всім дякую за увагу. Ваша Milkshake!